Titul MBA není jen pro vyvolené, naopak může v kariéře pomoci každému

Master Of Business Administration, zkráceně MBA, je mezinárodně uznávaný profesní titul, který je ve středním a vyšším managementu téměř nutností.

Bez kvalitního vzdělání se na skvěle placená místa v prestižních firmách málokdo dostane. Pokud jste však ve studentských letech řešili jiný obor, než je vaše aktuální nebo vysněná práce, nemusíte hned smutnit, že z vás nikdy nebude dobrý manažer nebo podnikatel. Není všem dnům konec a vystudovat MBA můžete, i když vám není 20 let. Cambridge Business School nabízí kvalitní programy v prestižních oborech. Nemusíte se obávat lavic s dřevěnými židlemi a denní docházky, kterou si mnoho z nás ani nemůže dovolit. Studium probíhá v češtině velmi efektivní formou po dobu jednoho roku s možností zvolit si online program. Kromě manažerů je přínosem také pro podnikatele, budoucí podnikatele i vedoucí pracovníky.

Studijní programy MBA jsou zaměřené právě na rozšíření znalostí i rozvoj, propojují teorii s praxí a během výuky se tak setkáte i s konkrétními problémy firem a způsobem jejich řešení. Programů je několik druhů a vybrat si tak můžete podle zaměření ten, který vyhovuje vaší profesi. Jsou vaším oborem finance a účetnictví? Pak je tu pro vás vzdělávací program MBA Finanční management a účetnictví, kde se seznámíte s principy finančního řízení a získáte zkušenosti z oblasti manažerského účetnictví. Pro seznámení se s obchodněprávními aspekty podnikání je zde program Private Law, navržený pro orientaci v právních normách, hospodářské soutěži i mezinárodního práva.

Cambridge Business School nabízí celkem 13 programů MBA studia s různým zaměřením. Interaktivní forma výuky je zajímavá a učí vás řešit praktické problémy nejen na modelových situacích, ale i přímo vašich vlastních. Získané vědomosti a informace pak snáze použijete ve své firmě nebo pro svého zaměstnavatele a  prestižní titul MBA vás může profesně velmi posunout. Nejen u nás, ale i v zahraničí.