Top restaurace na Benecku vsází na kvalitní potraviny místních dodavatelů

Navštivte místo, které je vzdáleno od Prahy pouhou hodinu a půl, ale přesto si zde budete připadat jako v jiném světě. Top restaurace je romantické moderní horská restaurace, kde se o vás budou starat s respektem. Pochutnáte si na těch nejlepších domácích jídlech a podpoříte i místní pěstitele a chovatele, protože tento podnik nakupuje převážně od nich.

 

Chtějte za svoje peníze jen to nejlepší

Objekt, v němž nynější majitelé vybudovali vynikající horský podnik, byl postaven už v roce 1980. Bohužel před tím prošel řadou vlastníků, kteří se k budově nechovali vždy dobře. Až tento majitel dal prostorům nový nádech. Vytvořil zde příjemnou restauraci, která je zaměřená na domácí kvalitní kuchyni. Top restaurace Benecko patří ke špičkám v Krkonoších – a je turisty i místními lidmi hojně navštěvovaná.

 

Kam do restaurace na Benecku?

Starostliví majitelé podniku nevsadili pouze na ty nejkvalitnější a čerstvé suroviny, které si vybírají převážně od místních pěstitelů a chovatelů, aby podpořili jejich prodej. Chtěli být svým zákazníkům ještě blíž, a tak se při jejich návštěvě můžete těšit na otevřenou kuchyni. Zde uvidíte, jak kuchaři připravují vaše objednané jídlo. Toto jednoznačně prohloubí váš gastronomický zážitek a budete se zde rádi vracet. Bude zapotřebí ale rezervace restaurace Benecko, abyste si byli jistí, že si sednete.

 

Restaurace na svatební hostinu Benecko

Top restaurace na horách je vhodná též pro pořádání firemních akcí, narozenin, ale i svateb. S vnitřní kapacitou 80 míst a venkovní 120, lze uspořádat jakoukoli akci. Romantickou atmosféru zde navodí panoramata hor a výhled do údolí, který vás nikdy neomrzí. Pro menší akce, nebo milovníky soukromí je zde připravený krásný salónek pro 40 osob. Proškolení číšníci jsou profesionálové ve svém oboru a vy si s sebou odnesete jen ty nejlepší zážitky.

Vydejte se za krásami a kulinářskými zážitky do Benecka, kde se místní tradice míchají s příjemnou atmosférou. Restaurace Top je tou správnou volbou.