Tyhle gadgety budou ženy milovat. Nevěříte?

gelAž budete příště hledat dárek pro vaši partnerku, který bude elegantní, vtipný, pečující a praktický, určitě se nebojte nakouknout i do obchodu s gadgetovými vychytávkami. Ale jestli nemáte rádi dlouhé brouzdání a přebírání, vybrali jsme ty nejlepší za vás.

Hýčkejte ji, ocení to

Pro opravdový relax v horké vodě máte doma určitě leccos; od hedvábných koupelových olejů až po šumivé bomby do vany. Ale slyšeli jste už o novince KOUPELOVÁ ŽELATINA GEL SPA? Tato novinka v oblasti luxusního koupání hýčká pokožku i smysly jemnými želatinovými kuličkami. Teplá želatina má navíc příznivé účinky na klouby, svaly a ucpané póry.

S teplou vodou si rozumí i HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY – DÁRKOVÁ SADA, které stačí nahřát a poté partnerku hýčkat jemnými dotyky zemitého tepla lávových kamenů. Masáž lávovými kameny ulevuje od stresů, napětí a zlepšují cirkulaci krve. A žádný masérský kurz k tomu nepotřebujete. Vaše ruce jsou citlivější, než si myslíte.

Do studeného počasí se jistě hodí i voňavý balzám na rty. Každá žena ho nosí v kabelce, tak proč toho nevyužít? BALZÁM NA RTY KAČENKA S DOPLŇKEM v sobě kombinuje hravost a praktičnost. Jeho smetanová příchuť je navíc velmi příjemná.1592

Dárky z lásky

Láskyplné drobnosti nemusíte své partnerce dávat jen na její narozeniny nebo Valentýna. Potěší ji kdykoli. ROSTOUCÍ KRYSTAL S PODSVÍCENÍM patří mezi ta příjemná překvapení, která nejvíc potěší. Pěstování krystalových rostlinek je zábavné, hotový dárek vydrží roky a anglický nápis na štítku přesně vyjádří city, které k obdarované cítíte. A takovýmhle dárkem určitě potěšíte i svoji maminku nebo babičku.

374(8)

Nikdy nezklamou ani pěstitelské sady. Krabička GROW ME – ČOKOLÁDA vám dovolí vypěstovat málo známou rostlinku belandieru známou také pod názvem čokoládová sedmikráska. Její květy totiž voní stejně jako nejoblíbenější laskomina na světě. A s jednoduchým a praktickým návodem zvládne její pěstování opravdu každý.