Typy na výlet s milenkou v Tatrách

1Už vás nebaví scházet se po víkendu se svou milenkou jen v hotelech nebo soukromých penzióncích? Rádi byste si vyrazili na procházku po okolí a nebáli se při tom, že vás někdo pozná? Milujete přírodu ale zároveň nedáte dopustit na komfortní a pohodlné ubytování? Pak vyzkoušejte prostorné apartmány od Wiliholding přímo v srdci Vysokých Tater!

 

 

 

Tam, kde vás nikdo nevyruší

Zapomeňte na dotěrný hotelový personál nebo nepříjemné spolubydlící. Velkoryse řešené apartmány v Tatranské Lomnici leží hned pod druhým nejvyšším vrcholem Vysokých Tater Lomnickým štítem, vám poskytnou dostatek soukromí po celý den i noc.

Vybírat můžete z mnoha variant, pro zamilované páry ale doporučujeme především apartmány s jednou ložnicí s balkónem (podlahová plocha přibližně 50m2). Najdete tu útulnou kuchyňku, samostatnou koupelnu, Wi-Fi a samozřejmě i prostorný gauč, který můžete bez obav využít pro zpestření svých erotických chvilek.

Zaplatit si samozřejmě můžete i větší apartmán, k dispozici jsou pokoje s výhledem do parku, s výhledem na hory nebo s výhledem na Štít. Záleží jen na vás, které z těchto romantických variant dáte přednost.

2

Víkend s milenkou bez starostí

Chcete udělat na svou partnerku dojem? Pak ji překvapte plně zařízeným apartmánem Wili Tatry s ledničkou naplněnou k prasknutí vším, na co byste o víkendu mohli mít chuť. Chcete, aby na vás hned po příchodu čekalo vychlazené šampaňské nebo plánujete vyzkoušet neobyčejné milování s čokoládou a jahodami? Zaúkolujte ještě před příjezdem náš ochotný personál a na své dovolené se už nemusíte o nic starat.

Vydejte se ve dvou poznávat krásu okolní přírody, vždyť v Tatranské Lomnici začíná velké množství turistických i cyklistických cest. Spatřit můžete veselé sviště i legendární kamzíky, takže vám zaručujeme, že na své ubytování v Tatrách budete opravdu dlouho a láskou vzpomínat. A to z mnoha důvodů.