Úklidová firma zajistila perfektní servis. Mytí oken v Praze

4586240 - professional cleaning

Pět let jsme s přítelkyní bydleli ve vlastním menším bytě. Už delší dobu jsme uvažovali o miminku, tak jsme to začali zkoušet a rázem byla přítelkyně těhotná. Jelikož byl náš původní byt opravdu malý, naznali jsme, že se budeme muset přestěhovat do většího a tento menší budeme pronajímat.

Nový byt jsme našli celkem rychle a neměli jsme důvod se stěhováním otálet. Když už jsme byli zabydlení v tom novém, tak jsme začali ten původní byt trošku rekonstruovat a upravovat, aby byl pro nové nájemníky připravený. Jediné, co už nám pak zbývalo, bylo pořádně vyčistit koberce a umýt okna. Koberce už byly zašlé a byly v nich zašlapané nečistoty. Byt se navíc nachází přesně v centru města, tak i okna byla velice špinavá a zaprášená. Potřebovala nutně umýt. Jenže přítelkyně byla těhotná a já neměl kvůli práci tolik času, abych je mohl umýt. Rozhodli jsme se tedy, že si na tyto dvě záležitosti objednáme úklidovou firmu. Od sousedky jsme dostali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která v jejím bytě čistila koberce. Tuto firmu si pochvalovala a jelikož je tato dáma velice náročná na kvalitu práce, tak to muselo stát za to.

Firmu A SERVIS jsme tedy zkontaktovali a ihned jsme si, s milou slečnou po telefonu, domluvili termín realizace naši poptávky. Obratem nám byla zaslána přibližná cenová relace.

Dva dny poté přijeli zaměstnanci této úklidové firmy a hned se, bez jakéhokoliv zaváhání a zdržování, pustili do práce. Donesli si velký kotoučový stroj, pomocí kterého opravdu dokonale vyčistili koberce. Pak se vrhli na okna. Jejich práce byla rychlá, opravdu věděli, jak na to. Okna s kvalitními čistícími přípravky perfektně umyli, setřeli a nakonec je vyleštili tak, že na nich nebyla žádná šmouha ani tahy po leštění. Největší bomba bylo to, že na leštění nepoužili žádné leštící přípravky, ale pouze jen 100 % bavlněnou plenu. To bylo největší překvapení.

S firmou A SERVIS jsme byli naprosto spokojeni. Její zaměstnanci jsou pečliví a spolehliví. Svoji práci dělají opravdu precizně. Tuto firmu tedy budeme doporučovat dále.

Nemusíte ihned měnit koberce, stačí jejich hloubkové vyčištění! Čištění koberců Praha

Blížil se konec školního roku a my ve škole přemýšleli, co vše přes prázdniny necháme změnit, upravit a předělat tak, aby se nám sem žáci i učitelé těšili.

V prvním patře naší školy se nachází velká společenská místnost, kde je i herna a odpočinková zóna s kobercem. Rozhodli jsme se, že se pustíme do takové malé rekonstrukce. Vymalovali jsme, na stěny jsme dali nové tapety a obrázky, ale s kobercem jsme si nevěděli rady. Nakonec pan školník přišel se skvělým řešením. Místo výměny koberce navrhl jeho hloubkové vyčištění. Dokonce měl i kontakt na firmu, která tyto práce provádí. Pracuje v ní totiž jeho dlouholetý kamarád.

50514575 - colorful library in kitch styled school. red sofas, multicolored carpet. 3d render

Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. a musím říct, že jsem nad spolehlivostí jejích pracovníků a perfektním servisem musela opravdu žasnout. A nebylo to tím, že tam má pan školník známého. Spolehlivost šla ruku v ruce s šikovností pracovníků této firmy. Nepoužívali extrakční metodu čištění, o které jsem již slyšela, že není moc spolehlivá, ale měli jiný postup. Koberec vyčistili kotoučovým strojem za pomoci dezinfekční chemie. Nakonec použili ještě speciální vysavač, který koberec téměř vysušil. Tato metoda jej krásně oživila a vrátila mu původní barvu. Vypadal jako právě koupený.

Firmu A SERVIS musíme doporučit i dál. Již jsme se s ní dohodli na pravidelném čištění koberců, ale i na umývání oken a čištění a voskování podlah. Spolupracovat s takovou firmou je totiž radost. Děti i učitelé byli také nadšení, když novou klubovnu viděli. Můžeme opravdu jen potvrdit, že se taková investice rozhodně vyplatí!