Uvolněte své tělo pomocí thajské masáže

Potřebujete načerpat novou energii nebo na chvíli jednoduše vypnout? Nebo jste v neustálém stresu, který má negativní vliv na vaše zdraví? Právě v tom vám snadno pomůže originální thajská masáž, jejíž léčebné účinky jsou známé již z dávné historie. Poznejte i vy účinky thajské masáže na vlastním těle, a to třeba v centru Prahy.

Používané techniky

Základem thajské masáže je technika využívající prvky akupresury a jógy, což je odlišuje od běžných evropských masáží, které nám většinou vyvstanou na mysli. Originální thajská masáž začíná naprostým uvolněním těla a pokračuje působením na energetické linie v lidském těle. Účelem thajské masáže je uvést lidské tělo a ducha do stavu rovnováhy a celkové harmonie. Výsledkem je celá řada přínosů, jako je uvolnění těla, úleva od bolesti, detoxikace vnitřních orgánů apod.

Od hlavy až k patě

Pro thajské masáže je typické, že se zaměřují buď na celé tělo, nebo jen konkrétní části těla. Většinou se jedná o problematické partie, kterými jsou záda, krk, hlava či chodidla. Při práci často masér využívá celého těla. Doteky rukou, loktů či chodidel, které jsou cíleny na konkrétní body, což umožní uvolnit zablokovanou energii. Při využití kvalitního maséra bude vaše masáž v podstatě meditací.

Kde ji vyzkoušet?

Abyste zažili účinky originální thajské masáže na vlastním těle, tak nemusíte cestovat přímo do Thajska. Nechte se hýčkat v salonech Gold Hand Thai Massage, které nabízejí originální thajské masáže. O vaše tělo se postarají thajské masérky s mnohaletými zkušenostmi. Salony najdete v centru Prahy, přesněji je to Vodičkova 699/30 Praha 1 (Dům U Nováků) a Koulova 1501/15 Praha 6 (hotel International Praha). Objednat se můžete na webu www.goldhandthaimassage.cz.

Načerpejte novou energii díky thajské masáži!