Vibrátory pro ženy jsou nejoblíbenějšími sexuálními hračkami

Na trhu najdeme nespočet sexuálních pomůcek, ale ta nejstarší je i přesto stále nejoblíbenější. Na mysli máme bezesporu vibrátory pro ženy, které i přes všechny novinky patří na trhu stále k nejvyhledávanějším sexuálním hračkám. Říká se, že každá žena by alespoň jeden doma měla mít, jaký ale vybrat, když je výběr tak obsáhlý?

 

Všechno je o zvyku

Možná právě vybíráte svůj úplně první vibrátor a nevíte, kde začít. Ženy obvykle sahají po takovém, který je hodně velký a líbí se jim vzhledově. Jistě, i design je důležitý, ale více než na něj se zaměřte na jednotlivé funkce. Některé vibrátory pro ženy umí více funkcí najednou, a tím vás uspokojí mnohem více. Příkladem je rotační neboli perličkový vibrátor, který díky rotujícím perličkám uvnitř vibrátoru dokáže současně dráždit jak ženský klitoris, tak i bod G.

Větší slast poskytují také ty, které mají na sobě nejrůznější výstupky. Velikostí se však nenechte zlákat, ty menší a středně velké jsou obvykle úplně nejlepší. Všechno je však především o zvyku, a mnohdy je lepší vyzkoušet jich více, a pak si zvolit svého favorita.

 

Vibrátor nemusí jen vibrovat

Kromě klasického vibrujícího společníka si pak můžete zvolit i jeho variantu bez vibrací. Jedná se o dildo, tedy o mechanickou náhradu mužského penisu. Je mnohem odolnější, můžete jej bez omezení používat i pod vodou, snadněji se udržuje v čistotě, a k jeho používání nepotřebujete baterie nebo nemusíte čekat, až se nabije. Připraven je ihned, kdy potřebujete.

Navíc je vybaven praktickou přísavkou, která drží na rovném povrchu, a podle zvoleného materiálu může být i ohebný. To se vám bude hodit i jako doplněk partnerského sexu. Pro nabuzení ještě větší sexuální touhy využijte i feromony pro ženy a feromony pro muže.

 

Jaký materiál je nejlepší?

Co se týče materiálu, je dobré v tomto případě nešetřit, zvláště pak pokud trpíte na alergie nebo máte citlivou kůži. Nejlepší a stoprocentně zdravotně nezávadné jsou vibrátory vyrobené z lékařského silikonu. Velmi oblíbené jsou pak i gelové vibrátory, které jsou vyrobeny z velmi příjemného a měkkého materiálu. Pokud si potrpíte na realistický vzhled, určitě vsaďte na ty latexové. Ty jsou dokonalou napodobeninou mužského penisu, a to včetně barvy a vystouplých žilek.

Který vibrátor se stane vaším favoritem?