Vyplatí se investovat do kvalitní matrace?

Ke zdravému životnímu stylu patří kvalitní strava, dostatek pohybu a nesmíme zapomínat ani na relaxaci a odpočinek. Často investujeme do různých doplňků stravy, vitamínů a zdravých potravin. Zapomínáme však, že třetinu života strávíme v posteli a často vybíráme matraci jen s ohledem na její rozměr a cenu.

 

I kvalitní matrace má životnost maximálně 10 let

Stará matrace ztrácí své ortopedické vlastnosti, stává se proleželou a je plná roztočů. Důsledkem toho všeho se ráno budíme s bolestmi v zádech, večer nevíme, jak si pohodlně lehnout a pokud navíc patříte mezi alergiky na roztoče, tak vám v některých případech hrozí i astma.

 

Není spánek jako spánek

Znáte to. Někdy vám stačí 6 hodin a cítíte se odpočatí a plni energie. Někdy ani po devíti hodinách spánku nejste schopni vstát z postele. Na vině může být právě nekvalitní matrace. Taková matrace způsobuje, že náš spánek není kvalitní a vydatný. Nevhodná je i až příliš tvrdá matrace, která na naše tělo tlačí v oblasti ramen a kyčlí.

 

Je pro vás investice do kvalitního spánku 1 Kč za hodinu moc?

Luxusní matrace Curem prošly postupným vývojem a opírají se o technologii letů do vesmíru. Jsou vyrobeny speciálním nástřikem pěn a díky svému složení tělo odlehčí takovým způsobem, že navodí pocit „stavu beztíže“.

Technologii matrací Curem, díky které při ulehnutí pocítíte „stav beztíže“ můžete vyzkoušet na kamenných prodejnách po celém Česku i na Slovensku.

Životnost matrací Curem se pohybuje kolem deseti let. Za tu dobu strávíte asi 30 000 hodin spánkem. To odpovídá přibližně koruně za hodinu vydatného spánku. A to přeci není tak moc, nebo ano?