Začínáte podnikat? Ušetřete s repasovaným notebookem

Kdo by nechtěl být soběstačný a pracovat sám pro sebe. Kromě vidiny vysněného zaměstnání s sebou ale podnikání nese i spoustu finančních výdajů, a to zejména v začátcích. Ne na všem se dá ušetřit, na technickém vybavení ale ano. Vyzkoušejte kouzlo repasovaných strojů a pořiďte si třeba business notebook Dell Latitude E6430.

 

 

Kvalita a výkon za přijatelnou cenu

Pořízením repasovaného notebooku nejen ušetříte, zároveň ochráníte i životní prostředí. Zakoupíte si totiž přístroj, který už byl dříve používaný a díky své kvalitě a spolehlivosti se dá používat i nadále. Jedná se většinou o stroje, které vyřadily velké společnosti, jež musí jít s dobou a pořizovat stále nové zboží. Mezi repasovanými notebooky najdete zejména zboží značky Dell, jejíž produkty jsou už při výrobě koncipovány na dlouhou dobu výdrže.

Model Latitude E6430 je business notebook, který je ideální na práci do kanceláře. Svým černo-stříbrným vzhledem zapadne do firemního prostředí a zároveň působí velmi seriózním dojmem díky kovovému rámování a hliníkovému víku. Latitude E6430 nejen, že vypadá dobře, zároveň i hodně vydrží. Zvýšenou odolnost notebooku zaručuje víko z eloxovaného hliníku, šasi ze slitin hořčíku a panty z oceli.

 

Ideální společník do kanceláře

S notebookem se velmi pohodlně pracuje i díky měkčenému protiskluzovému materiálu, jenž tvoří prostor, na něž při práci pokládáte ruce. Jeho firemní určení potvrzují tři oddělená tlačítka pro ovládání hlasitosti, která najdete po pravé straně. Dell Latitude E6430 je proto skvělý například na prezentace či schůze, při kterých nemusíte složitě hledat klávesové zkratky, stačí vám jediný stisk odděleného tlačítka.

Pokud se bojíte, že mezi repasovanými notebooky jsou pouze výrobky staršího data, Dell Latitude E6430 vás vyvede z omylu. Uvnitř notebooku totiž běží procesory Intel Core i3, i5 či i7 třetí generace s kódovým označením Ivy Bridge, které se začaly používat v letech 2012 – 2013. Dostane se k vám tak výkonný a vysoce kvalitní přístroj, který bude skvělým společníkem do kanceláře na spoustu let dopředu.

Co se týče grafické karty, najdete v notebooku nVidia NVS 5200M nebo v procesoru integrovaný grafický čip Intel HD. Paměť RAM je v rozmezí od 4 do 16 GB a je typu DDR3. Tyto parametry jsou pro kancelářskou práci naprosto dostačující.

 

Odolný a spolehlivý

Business notebook Dell Latitude E6430 je navíc velmi odolný. Šasi modelu E6430 je testováno podle vojenské normy MIL-STD 810G, která je zárukou odolnosti proti vysokým a nízkým teplotám, teplotním šokům, prachu, vlhkosti, otřesům a dalším.

Do notebooku Dell Latitude E6430 nabízí také spolehlivou konektivitu, a to dvě rychlá USB 3.0, jedno USB 2, jeden kombinovaný eSATA/USB port, HDMI, VGA, RJ45 pro připojení k síti a kombinovan audio vstup/výstup. Podlouhlý port na spodní straně umožňuje připojení do dokovací stanice Dell E-family.

Ať už o podnikání teprve přemýšlíte, nebo už ho pomalu či rychle rozjíždíte, určitě se vám bude hodit nějaká úspora. Ušetřete na technickém vybavení a pořiďte si repasovaný business notebook Dell Latitude E6430, který je zajímavou cestou, jak spojit kvalitu zboží a služeb a dostupnou cenu.