Získejte titul MBA a s ním i lepší pracovní pozici

Z nejrůznějších výzkumů vyplývá, že člověk v dnešní době změní práci až 9x za život. Pryč jsou ty doby, kdy jsme vystudovali školu a vrhli jsme se do prvního zaměstnání, které přesně odpovídalo našim vědomostem a zkušenostem, a v něm zůstali až do důchodu. Doba se mění a člověk se musí přizpůsobit, chce-li být úspěšný.

 

Co když vysokoškolský titul nestačí?

Často nestačí ani již získaný titul. Můžeme zjistit, že odvětví, které máme vystudované, už pro nás není dost atraktivní, nebo snad dokonce pomalu zaniká či se mění v něco jiného. V tom případě je potřeba se, jak se říká, dovzdělat.

Dalším důvodem, kdy se můžeme porozhlížet po nové práci a neznámém oboru je fakt, že se nám kvůli momentální neutěšené koronavirové situaci zkrátka přestalo dařit. Nicméně složenky musíme platit stále a rodina se sama také neuživí. Nabízí se možnost přejít do branže, která prosperuje. Co když na to ale nemáme vzdělání ani zkušenosti?

 

Vsaďte na studium MBA

Nemáte dostatek času nebo si přijdete na „chození do školy“ staří? Řešením může být například 100% online studium MBA. Jde o profesně vzdělávací program nad rámec vysokoškolského studia, ve kterém si rozšíříte přesně ty dovednosti, které právě potřebujete. Můžete si vybrat například z oboru managementu podnikání či obchodu, marketingu a reklamy, strategického managementu a z dalších. Například Business Institut nabízí celkem 8 různých online programů MBA.

Online forma studia MBA je stejně kvalitní a obsahově srovnatelná, jako je klasická kombinovatelná forma. Výuka probíhá prostřednictvím video-přednášek, které vedou špičkoví lektoři. Tím šetříte čas, a přesto studujete efektivně.

 

Jak se pustit do 100% online studia MBA?

Nejprve si podáte přihlášku, což zvládnete během pár minut, online, snadno a bez poplatků. Následně vás bude kontaktovat studijní oddělení, které s vámi  dořeší formality před zahájením studia.

Délka studia se pohybuje okolo 12–14 měsíců, přičemž studujete z domova či odkudkoliv potřebujete, protože výuka je skutečně 100% online. Nicméně k ruce máte nejen lektorský tým, ale také studijní oddělení, kde s vámi vždy studijní koordinátorka vyřeší vaše dotazy a požadavky. K dispozici je také rozsáhlá online knihovna a moderní e-learningová platforma se všemi potřebnými studijními materiály.

Na konci vašeho úsilí vás čeká slavnostní promoce, která představuje vrcholnou událost ve velkolepé atmosféře, kterou si vychutnejte plnými doušky. Je to přeci váš úspěch.

Samozřejmostí je diplom, který každý úspěšný absolvent dostane, a který mu pak otvírá dveře k atraktivnějším pracovním pozicím, lepšímu finančnímu ohodnocení a zajímavějšímu postavení. Případně k již zmíněné změně oboru či zaměření podnikání, v neposlední řadě pak také k vlastnímu sebeuznání a lepšímu pocitu ze sebe sama.