Zjednodušte práci sobě i svým zaměstnancům s firmou Memos

Trápí vás časově náročné úkony, bez kterých se však vaše firma neobejde? Hledáte vhodný program, který dokáže zrychlit řadu procesů ve vaší firmě a zároveň být intuitivní? Nechte si navrhnout software na zakázku od firmy Memos Software, s. r. o. Tato společnost navrhuje software na míru firmám po celém světě již od roku 2003.

 

Co vše software dokáže?

Vývoj technologií se neustále posunuje dopředu, takže se kolikrát nestačíme ani divit, co vše už je možné. Řada firem si je toho vědoma, proto toho také využívá. Cílem každé aplikace či programu je usnadnit práci zaměstnanců a zlepšit fungování celé firmy. Ať se jedná o software zaměřený na efektivní řízení firmy či projektů, zautomatizování časové náročných úkolů či vývoj aplikace na míru přímo pro vaši firmu. Pokud se obrátíte na zkušené odborníky, tak se takový software stane vaším neocenitelným pomocníkem.

 

Přesně podle vás

Jelikož si společnost Memos uvědomuje, že jedině vy přesně víte, co by měl program či aplikace umět, tak nabízí svým klientům být součástí týmu již při samotném vývoji aplikace či programu. Jedině tak může konkrétní technologie vyhovovat vašim požadavkům a přáním. Software na zakázku tak nejen splní vaše očekávání, ale bude navíc přehledná a uživatelsky přívětivá. Díky čemuž ušetříte čas i peníze.

 

Úspěšné produkty

A proč se obrátit právě na společnost Memos? Memos Software má za sebou již řadu úspěšných projektů. Na trhu například úspěšně fungují její produkty eWay-CRM (nástroj pro efektivní vedení podniku, řízení projektů, plánování a reporting) či Redque (produkt pro automatické zpracovávání dokumentů). Tyto produkty pomáhají zjednodušit, zrychlit a zefektivnit práci již řadě firem. Zjednodušte a zefektivněte práci ve své firmě i vy. Se společností Memos to dokážete.