3 dobré tipy pro sexuálně nabušenou ložnici

Už dávno není IN zvát ženy na kávu a sbírku motýlů. Dnešní krásky jsou mnohem přímočařejší a pozvete-li je do skutečně vytuněného hnízdečka lásky, nejspíš vám neřeknou ne. A jak by takový muchlo-koutek měl vlastně vypadat?

 

Bez kvalitní postele ani ránu

Zapomeňte na úsporná staromládenecká jednolůžka. Na něm se totiž plnohodnotně dovádějící dvojice zaručeně nevejde. Vsaďte raději dobré postele 160×200 a tento rozměr berte jako minimální. Ideální bude manželské letiště, i kdybyste se k oltáři právě nehrnuli. Chcete přece udělat dojem, nebo ne?

 

Vyberte ty správné doplňky

Moderní sex se bez nejrůznějších erotických pomůcek zkrátka neobejde. Přemýšlíte o vibrátoru? Vybírejte vždy kvalitní model z lékařského silikonu nebo s povrchem soft skin, který na dotek připomíná skutečnou lidskou kůži.

Kromě klasického vaginálního se porozhlédněte i po análním kousku se zesílenou patkou proti vklouznutí i vykrojeným modelům určeným pro masáž prostaty. Není zač se stydět, sexuální experimenty jsou tím, co dnešní ženy láká a navíc i vy můžete zažít docela novou dimenzi vzrušení a vícenásobného orgasmu.

A nezapomeňte ani na motýlky určené na klitoris nebo dvojité vibrátory, které dokáží zároveň dráždit vagínu i kakaový otvůrek. Pokud to s nimi umíte, nemůžete šlápnout vedle.

 

Vyzkoušejte si to

Ale nikdy se nesnažte svou novou partnerku oslnit přístrojem právě vybaleným z plastového obalu. Musíte vědět, jak s ním zacházet abyste ji dokázali dokonale potěšit za všech okolností. Skvělým pomocníkem jsou nafukovací panny, které vám umožní nejvíce se přiblížit realitě v ložnicích. Ty s reálným vzhledem od skutečné milenky téměř nepoznáte a navíc budou svolné k jakýmkoliv praktikám, které se rozhodnete vyzkoušet. Po takové zkušenosti budete pro všechny ostatní dámy a ženy zaručený Casanova. A to zní přece skvěle, nemyslíte?