Kondiční jízdy si mohou objednat i starší řidiči

Také máte dojem, že po získání řidičského průkazu pro vás veškerá instruktáž spojená se silnicí končí? Rádi byte si některé prvky rádi zopakovali nebo se zorientovali ve stále se měnící legislativě, ale nikdo z vašich přátel nemá čas? Zkuste to s kondičním jízdami.

Doobjednat kondiční jízdy vám umožní v každé lepší autoškole. Stačí, pokud jste již držiteli řidičského oprávnění a domluvíte si termín, který bude vyhovovat vám i instruktorovi. Počet jízd není omezen a váš průvodce se dokonce dokáže zaměřit přesně na oblasti, kterých se obáváte. Může vás tak vytáhnout do křivolakých uliček městského centra nebo s vámi zamířit na rychlostní silnice.

 

Jak si vybrat správnou autoškolu?

Každá známá autoškola, která si zakládá na svém image a nabízí svým klientům jen ty nejlepší služby,  by měla dodržovat těchto několik bodů:

  • zapůjčení učebnic za vratnou zálohu nebo jen minimální poplatek (proč si kupovat něco, co se neustále mění a v dalším životě už to nevyužijete?)
  • trpělivost – a to jak se začátečníky, tak i s pokročilými řidiči a jejich naučenými chybami a nešvary
  • splátky na každý kurz s možností individuální domluvy v případě problémů
  • individuální přístup ke každému klientovi
  • kurzy první pomoci, jež se vám mohou v provozu opravdu hodit
  • kvalitní motorová vozidla nejlepší autoškoly již dokonce používají elektromotory
  • školení řidičů profesionálů (tak si můžete být jistí, že instruktoři v této škole své řemeslo opravdu ovládají)

V kvalitní autoškole vám připomenou nejenom základy samotné jízdy, ale také vás vyškolí v ohleduplném a čitelném chování vůči ostatním řidičům a chodcům. A to je velmi důležitý aspekt vaší bezpečné jízdy na silnici. Kondiční jízdy vám pomohou vytříbit vaše řidičské umění, takže se už nikdy nebudete bát vozit svoji rodinu nebo přátele!