3 tipy na luxusní dárek pro muže

Vybírání dárků pro muže je velice obtížná záležitost, při které se dá dost dobře zapotit. Zejména tehdy, když vám vyschla veškerá studnice nápadů a nic vás prostě nenapadá. Nebo obdarovávaného dokonale neznáte. Hledáte-li inspiraci na originální dárek, který zaručeně zabere a vykouzlí úsměv na mužské tváři, tak máme pro vás hned tři tipy. Tyto dárky ocení především příznivci luxusu a praktických dárků, ale jistě potěší řadu dalších mužů. O jaké tipy tedy jde?

 

Luxusní dárková pera a tužky

Prvním tipem, který u mužů sklízí dlouhodobě úspěch, jsou luxusní pera a tužky. Tento typ dárku se rozhodně řadí mezi často volený dárek, který funguje i dnes. Designové pero však musí odpovídat vysoké kvalitě, což si vyžádá nemalou finanční částku. Dnes se však dá sehnat tento typ dárku i za velice výhodné ceny. Rozhodně ale není vhodné, aby se jednalo o obyčejnou propisku za pár desítek korun, která se vám zalíbila v supermarketu. Při výběru je třeba dbát zejména na nadčasový design luxusní tužky. Vhodným dárkem může být třeba tužka či pero Pininfarina. Obal na pero pak může být krásným elegantním doplňkem.

 

Designové peněženky

Dalším tipem jsou designové peněženky, jejichž popularita stoupá rok od roku. Obecně lze říci, že pánské módní doplňky se těší u mužů velké oblibě. Opět je však třeba dbát na vysokou kvalitu. Proto u mužů vedou kožené peněženky, které jsou charakteristické svoji odolností a elegantností. Luxusní pánská kožená peněženka vyrobena z jemné kůže a patentované dřevěné tkaniny s vodotěsným zipem je přesně ten druh dárku, který muž ocení.

 

Modely aut

Velice specifickým dárkem jsou pak modely aut, které ocení především příznivci těchto hraček. Jak je známo, muži zůstanou duší chlapci po celý život. Při volbě těchto modelů se bude jednat vždy o velice originální dárek. Opravdový úspěch sklidí zejména makety reálných aut. Vhodným dárkem se může stát například licencovaný model Maserati Birdcage z dílny italské společnosti Mini Miniera.

Všechny tyto luxusní dárky můžete najít v e-shopu Pininfarina Segno.