Tenisové doplňky pro redukci vibrací

Vibracím se při tenisu nevyhnete.  Představují nejen diskomfort během hry, kladou také zvýšené nároky na svaly a tím se zvyšuje i riziko zranění. Na vibrace platí tenisové doplňky. Zajistí vám maximální komfort i prevenci úrazů. Připravili jsme pro vás několik druhů vibrastopů, doplňků do výpletu tenisové rakety, bez nichž se neobejdete a které vám pomohou snížit nežádoucí vibrace a zachovat přirozený pocti při kontaktu s míčkem.

 

Tlumič vibrací HEAD Pro Damp nejen pro vaše pohodlí

Tlumič vibrací HEAD Pro Damp je vyroben z měkkého materiálu, který výrazně redukuje vibrace výpletu, čímž neméně výrazně snižuje riziko vzniku „tenisového lokte“. Kdo se často pohybuje na tenisových kurtech, ví velice dobře, jak umí tenisový loket potrápit a na několik týdnů vyřadit nejen ze hry, ale i z práce. Tlumič vibrací HEAD Pro Damp stejnoměrně redukuje vibrace do rukojeti rakety.

 

S Wilson Bowl o’ fun 75, Head Logo Jar Box 70ks a Wilson Shock Trap vibrastop vám raketa nezazvoní

V nabídce tenisových doplňků najdete také Wilson Bowl o’ fun 75, Head Logo Jar Box 70ks a Wilson Shock Trap vibrastop. Tato šikovná tlumítka spolehlivě pohltí vibrace a utlumí „zvonivý zvuk rakety“.  Navíc vypadají naprosto perfektně.

 

Djokovic´ s našími vibrasotopy Head Djokovič Dampener

Slavného srbského tenistu Novaka Djokovice není třeba představovat.  Ne každý však ví, že tento slavný tenista používá nové vibrastopy Head Djokovič Dampener.  Tyto vibrastopy zajistí větší komfort při hře a prevenci zranění také vám.

 

Head Smartsorb  – pro maximální odpružení

Tenisové doplňky obsahují také vibrastop  v podobě sloučeniny pryžové elastomeru.  Jedná se o vibradstop Head Smartsorb , který se proplétá mezi podélně vypletenými strunami a který spolehlivě eliminuje vibrace.

S vibrastopy nemají otravné vibrace žádnou šanci!