Adrenalinové výlety s čistým návratem

Dneska jste si to skvěle užili, i když na kole nezůstalo místo čisté, ale co na tom. A ten drncák v poslední zatáčce udělal své. Sice jste to vybral, ale parťák za vámi to vzal pěkně obličejem, je v pohodě, celý od bahna, ale oba jste dojeli, prostě paráda.

A teď přesně nastane obligátní otázka, co s tím. Oba spíš vypadáte jako bahňáci, přes vrstvu bláta není moc poznat, kde končí kraťasy a začíná kůže, a kola vypadají jako dívky při zápasech v bahně. Přece tohle všechno nenaložíte do čistého auta?

Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy.

Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší.  Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít.

www.karcher.cz     www.svetcisteni.cz