Během léta opět do formy? Využijte pár jednoduchých pomůcek

I když je nový rok již dávno za námi, mnoho z vás dostává svému novoročnímu předsevzetí nebo se pod tíhou plných koupališť dává znovu na cestu slíbeného hubnutí. Ať už je to jakkoliv, poradíme pár cvičebních pomůcek, díky kterým se dáte opět rychle do formy.

 

Vyzkoušejte běžecký pás

Ať už máte nemocné klouby nebo pro vás z jakéhokoliv důvodu není běhání v přírodě nebo ve městě to pravé, dobrou možností pro vás je běžecký pás. Díky němu si zajistíte stabilní tempo, které si můžete určit sami podle svých možností. Další výhodou je i to, že můžete běhat za jakéhokoliv počasí v kteroukoliv denní dobu či roční období.

 

Budujte svaly

Pokud chcete mít svalnatou postavu, je nutné zajít do fitness centra nebo si pořídit domů posilovací stroje. Ty slouží nejen pro obvyklý kondiční trénink, ale i pro silový trénink a vybudování svalnaté postavy. Pokud do hry zapojíte i činky, jistě se brzy dočkáte vysněných výsledků.

 

Vytáhněte kolo

Krásné počasí a letní sezóna přejí cyklistice. Ne nadarmo je cyklistika jednou z nejoblíbenějších fyzických aktivit v Česku. Najdeme zde velké množství cyklotras, které můžete absolvovat jak na klasickém kole, tak na elektrokole. To vám může pomoci zvládnout delší a obtížnější trasy, které byste za normálních okolností nemuseli zdolat. Pokud neholdujete kolu ani elektrokolu nebo na to nemáte čas a raději chcete vyzkoušet domácí variantu, vyzkoušejte rotoped nebo např. eliptical.

 

Cvičte podle videí

Na Youtube nebo jiných typech platforem najdete velké množství videí, která vám pomohou na cestě za vysněnou povahou. Ať už si vyberete jógu nebo aerobic, bude vám stačit pouze jednoduchá cvičební podložka. Díky ní bude cvičení pohodlnější a nebudete muset dávat při každém kroku pozor, abyste neuklouzli.

Ať už vyberete jakoukoliv variantu, cvičení bude nutné doplnit o zdravý jídelníček. Jen tak bude vaše snaha odměněna a dostaví se výsledky vaší práce.