Bez hypoteční kalkulačky si hypotéku určitě nevybírejte

Pořídit si bydlení bez hypotéky je dnes prakticky utopie. Ceny nemovitostí jsou vysoké, navíc je šponuje nedostatek bytů a domů ve větších městech. Chystáte se i vy vzít si hypotéku na bydlení? Pak zřejmě stojíte před rozhodnutím, u jaké banky si o ni požádat.

V dnešní době už naštěstí nemusíte obcházet jednotlivé banky a u každé se jednotlivě dotazovat, za jakých podmínek vám hypotéku poskytne. Využijte online hypoteční kalkulačky a z pohodlí domova zjistěte, jaké je nejlepší řešení pro vás. A rozhodně se o tom neváhejte poradit s hypotečním specialistou.

 

Hypotéka rychle a bez nervů

Našli jste skvělý dům a nyní potřebujete najít hypotéku co nejrychleji? Ve stejné situaci jako vy je i řada dalších lidí. Nezapomeňte si ale pečlivě ověřovat, k čemu se vlastně upisujete. Jako neznalý člověk, který si bere hypotéku poprvé v životě, můžete snadno něco přehlédnout. Právě proto je lepší obrátit se na hypoteční specialisty.

Na hypotéky se specializují ve společnosti AMJ. Srovnávají hypotéky ve 12 bankách a 5 spořitelnách, průměrně přitom vyjednají o 0,5 % nižší úrok a každému klientovi ušetří průměrně 73 000 Kč. Tu zdlouhavou práci se srovnáváním hypotečních úvěrů tedy udělají za vás, a ještě budou dobře vědět, na jaké chytáky si dát pozor.

 

Sjednejte si hypotéku dopředu

Teprve začínáte hledat vhodnou nemovitost? Pak je ideální čas na sjednání hypotéky. Přes AMJ si ji můžete sjednat předem, tedy ještě dříve, než si vyberete nemovitost. Díky tomu pak třeba budete ve výhodě oproti ostatním zájemcům o daný byt či dům, protože budete schopní zaplatit hned.

Na webu AMJ.cz na vás čeká komplexní hypoteční kalkulačka. Vyplňte ji a spojte se s odborníky. Pro úvěry od 2 mil. Kč je odhad zcela zdarma, tak služby neváhejte využít. Odborníci budou stát po vašem boku po celou dobu trvání hypotečního úvěru, tedy dokud jej nesplatíte.