Bezdrátová nabíječka vám šetří čas

Vybitý mobilní telefon nebo tablet je v poslední době noční můrou dětí i dospělých. Zvykli jsme si být stále online a k zastižení, nedostatek energie v baterii nám však dokáže zkomplikovat život i jinak.

 

Různé konektory

Některé aplikace jsou na spotřebu energie velmi náročné a zpravidla jsou to ty, které z různých důvodů potřebujeme. Navigace v autě, sportovní aplikace na běhání a měření vzdálenosti i času, pak stačí pár hovorů a kontrola sociálních sítí a jsme bez energie a tedy bez telefonu. K vybití mobilu dojde zpravidla v nejméně vhodnou situaci a tak se snažíme mít telefon stále nabitý a stav baterky hlídáme. Ne vždy se nám to povede a tak pak hledáme kabel a nabíječku a volnou zásuvku nebo se ptáme kolegů a přátel. Bohužel ne všichni výrobci mobilních telefonů používají stejný konektor a tak jsme často v situaci, že nabíječku máme, ale stejně si svůj chytrý telefon nabít nemůžeme.

 

Bez drátů to jde lépe

Když se navíc podobná situace stane uprostřed dovolené, v kempu nebo na chatě s omezenými zdroji elektrické energie a počtem zásuvek, nejednou propadneme panice a hledáme možnost, jak si rychle telefon dobít. Velmi dobrým pomocníkem je bezdrátová nabíječka Orava Quick Charge, u které nemusíte hledat správné konektory ani kabely, protože je kompatibilní s jakýmkoli smartphonem bez ohledu na značku výrobce, pokud podporuje funkci rychlého nabíjení Qi. Svůj mobil tak nemusíte nikam připojovat, na nabíječku ho pouze položíte a čekáte, až se nabije. Kromě bezdrátového nabíjení můžete díky dvěma USB výstupům připojit standardní kabel a nabíjet tak další dvě zařízení standardní cestou. Stav nabíjení ukazuje LED kontrolka, máte tak dokonalý přehled o každém zařízení.

Kdekoli a kdykoli vám tak stačí jedna zásuvka až pro tři lidi nebo zařízení, nemusíte se tak nijak omezovat v používání svého telefonu.