Buďte na příjmu i na cestách

Na výlety a dovolené odjíždíme nejen kvůli dobrodružství a odpočinku, ale také abychom na chvíli opustili starosti běžných dní i těch v práci. Často ale potřebujeme být k zastižení i ve dnech volna.

 

Bez dobití to nejde

Prodloužené víkendy, dvoutýdenní dovolené i krátké výlety už téměř neabsolvujeme bez svého mobilního telefonu. Podaří se nám nechat notebook doma, ale přesto alespoň občasnou kontrolu firemního emailu a sociálních síti provést chceme. Navíc se právě z dovolené chlubíme kamarádům a potřebujeme tak být na příjmu i na mnoha komunikátorech. To je pro baterku mobilního telefonu velmi náročné, zvlášť pokud máme ještě zapnutou GPS a občas si zahrajeme nějakou hru nebo natočíme video z našich aktivit. Doma bychom večer dali telefon na nabíječku a měli bychom vyřešeno, na dovolené ale občas býváme i v místech, kde elektřina stále není nebo je k dispozici jen jedna zásuvka pro mnoho lidí.

 

Připojte na nabíječku

Jakmile se mobil vybije, nezavoláme si, neuděláme fotografie, nepřipojíme se na internet. Ze zařízení, které nás jinak provází celý den a spojuje nás se světem, je najednou jen kus plastu. Když se tak dostaneme k zásuvce, musíme se s ostatními členy rodiny nějak dohodnout, protože zpravidla i oni potřebují svá zařízení dobít. Skvěle pak poslouží univerzální USB nabíječka Orava, která najednou z jedné zásuvky nabije až čtyři zařízení. Stačí mít jen dostatek kabelů, což většinou není problém, protože každý má svou nabíječku. Pohodlně tak dobijete mobil, tablet a powerbanku a třeba i druhý mobil a to vše najednou pouze z jedné zásuvky.

Zůstat na příjmu je pro nás důležité z mnoha důvodů, ať už pracovních nebo soukromých. Možnost ulehčit si nabíjení a přitom i umožnit ostatním to samé je řešením nejen do kempů a chat, ale třeba i do běžné domácnosti, kde jsou v zásuvkách napojeny jiné spotřebiče.