Buďte styloví i v trenýrkách

Spodní prádlo dnes už nejsou jen zářivě bílé slipy, jako tomu bylo v minulosti. Na výběr je mnoho střihů, variant materiálů i barev a samozřejmě také originálních vzorů.

 

Pohodlí pro práci

Události posledních let sebou přinesly jednu zvláštnost u mužů po celém světě. Při práci z domova si často oblékli jen trenýrky nebo boxerky a u počítače seděli jen ve spodním prádle, případně doplněném o tričko nebo košili pro videohovory. To s sebou však neslo velké riziko, že bude potřeba někam poodejít přinést nebo si zajít pro poznámky a přes kameru bude vše vidět. I přesto se tento trend velmi rychle rozšířil po celém světě a mnoho mužů si na home office užívalo pohodlí. Ostatně pobyt doma pouze ve spodním prádle je v horkém létě celkem běžný, I když ne každému musí vyhovovat. O tom, zda je nebo není společensky přijatelný i s ohledem na partnerku můžeme vést dlouhé diskuse. Každopádně muži často tuto variantu volí kvůli pohodlí i horku.

 

Veselé vzory

Naštěstí je dnes široký výběr možností a vzorů pánského spodního prádla. Velmi oblíbené jsou trenýrky s obrázkem nebo netradičními potisky, které přece jen působí veseleji než jednobarevné prádlo. Muži je také využívají místo pyžama, protože přeci jen letní počasí je opravdu horké a klasická pyžama mohou být nepříjemná. Trenýrky mají volný střih a široké nohavičky, tedy nijak neomezují v pohybu. Zároveň tak ale poskytují jen minimální oporu. Pro intimní partie. Naopak boxerky mají také nohavičku, ale jsou upnuté a anatomicky tvarované. Obepínají tělo a podporu poskytují dostatečnou stejně jako slipy. Proto jsou tyto střihy tolik oblíbené u sportovců a aktivních mužů. I upnuté střihy lze sehnat ve veselých barvách a jedinečných vzorech.

Při výběru prádla bychom se ale neměli dívat jen na to, jakou má barvu, ale řešit také velikost a materiál. Právě ty nám zaručí pohodlné nošení bez jakýchkoliv problémů či omezování pohybu nebo podráždění pokožky.