Bydlení za Prahou? V souladu s přírodou můžete žít přímo v metropoli!

Koupit malý domek daleko za Prahou a dalších 30 let každodenně dojíždět nebo naopak využít nízkých hypotečních úroků a pořídit si moderní byt v novostavbě přímo na Žižkově? Odpověď je nasnadě pro všechny milující metropolitní život se vším, co k němu patří. Rezidenční projekt Byty u parku navíc nabízí skvělou lokalitu horního Žižkova přímo návaznou na park Židovské pece, perfektní dopravní dostupnost městskou dopravou a veškerou sociální a občanskou vybavenost v okolí. Prodej nových bytů byl k tomu již spuštěn!

272 jednotek v 11 bytových domech

Oblast horního Žižkova, které se přezdívá Vackov, prožívá v posledních letech moderní výstavbu. V této fázi projektu Byty u parku se staví 11 bytových domů o maximálně 6 nadzemních podlažích s celkovým počtem 272 bytů o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk. Rezidenční domy navazují přímo na park Židovské pece. Všechny byty mají krásný výhled z balkonu, lodžie nebo terasy na město nebo blízký park, ve spodních patrech přístup na rozlehlou předzahrádku, přičemž u některých jednotek je přístup dokonce na dvě ze dvou různých pokojů. Součástí bytů je sklepní kóje pro uložení sportovního vybavení, garážové stání v podzemních podlažích lze dokoupit.

Výborná lokalita se skvělou dostupností

Trávit hodiny v dopravních zácpách? V žádném případě, proto je to od dveří bytů na Praze 3 na metro jen několik minut, odkud se dostanete snadno a pohodlně do centra města. Navíc v okolí se nachází vše, co metropole nabízí. Perfektní a moderní infrastrukturu doplňuje veškerá občanská a sociální vybavenost včetně škol, školek nebo zdravotnických zařízení. Nouze není ani o volnočasové kluby a zájmové kroužky pro děti. Nakoupit lze v místních obchodech při cestě z práce, což ušetří čas, který můžete strávit s rodinou nebo přáteli.

Za sportem i kulturou

A možností, jak s nimi strávit čas, je opravdu hodně. Bydlení v Praze na Žižkově totiž umožňuje sportovat v místních parcích nebo lesoparku Vítkov, kde lze jezdit na kole i kolečkových bruslích. Kolektivním sportům je otevřený park Rajská zahrada s víceúčelovým stadionem pro fotbal, nohejbal nebo badminton. Ani milovníci kultury nemusí smutnit a mohou vyrazit s přáteli do Žižkovského divadla Járy Cimrmana, na klasický koncert do Atria nebo do kina Aero na nezávislý film.