Červenec plný originálních zážitků pro muže

Blíží se narozeniny Vašeho manžela a Vy stále nemáte vybraný vhodný dárek? Společně s Vašimi dětmi ho můžete mile překvapit některým ze zážitků vhodných pro muže. Bohatou inspiraci na originální zážitky najdete na webovém portále Firmy na zážitky.

 

Darujte jízdu ve Ferrari a splňte tak sen Vašemu manželovi z mladých let

Samozřejmě můžete stejně jako každý rok skončit u voňavé vody po holení nebo slušivé košili, avšak u zážitků od společnosti Allegria máte jistotu, že kromě radosti z dárku si Váš partner odnese také nezapomenutelné vzpomínky. S některými z nich můžete dokonce Vaší drahé polovičce splnit jeho dávný sen. Pravděpodobně tomu tak bude u jízdy ve Ferrari 488 Spider. Tento italský vůz patří k nejrychlejším kabrioletům na světě. K této skutečnosti přispívá možnost z rychlosti nula zrychlit na stovku a to za pouhé tři sekundy. Ferrari 488 Spider Vás okouzlí rovněž svým moderním designem. Poukázku na jízdu ve Ferrari můžete ještě dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-na-plny-pecky.

 

Kam za projížďkou tankem nebo Hummerem?

Rozhodně nic nezkazíte ani poukázkou na divokou jízdu Hummerem. Poprvé byl tento legendární terénní vůz použit americkou armádou při boji v Perském zálivu. Součástí dárku je také jízda HummeremH2. Na korbě vojenského vozu H1 zažije obdarovaný dobrodružství, o jakém se mu doposud ani nesnilo. Zdatně si tento vůz poradí s překonáváním neprůchodného terénu.

Pravděpodobně Váš manžel patří ještě ke generaci mužů, kteří prošli povinnou vojenskou službou. Vzpomínky na jeho mládí v něm můžete vzbudit díky jízdě tankem. K dispozici jsou modely typu T-55 a T-72, které se zúčastnily mnoha konfliktů v období studené války. V historických filmech je můžete vidět ve válkách na Blízkém východě nebo Vietnamu. Použity byly také při obsazení sovětskými vojensky v tehdejším Československu.