Na lov můžete s puškou i fotoaparátem

Nechcete si nechat ujít nic z krásy našich lesů a polí? Vypravte se do přírody se vším, čím můžete tyhle báječné okamžiky zachytit. Trofeje totiž mohou mít mnoho podob, a my vám ukážeme to nejlepší z každé kategorie.

 

Když se chcete jen dívat

Chcete proniknout o něco hlouběji do tajemství života zvěře? Hledáte nejčastěji užívané koridory nebo jednoduše potřebujete ochránit svou oboru před pytláky? Tím pravým pro vás budou monitorovací fotopasti, které ochrání vaše objekty a zmonitorují široké okolí. Veškerý pohyb včetně nežádoucích vstupů na vás pozemek tak bude okamžitě ale skrytě zaznamenán. Záznamy můžete poté v klidu vyhodnotit zpětně nebo si nechat posílat upozornění třeba přes mobilní telefon. Mezi nejoblíbenější značky v tomto sektoru patří jednoznačně MMS a SPROMISE.

 

Když chcete kapitální úlovek

Zajímají vás spíše hmatatelné důkazy vaší přítomnosti v lese? Šikovné puškohledy pro lovce vám pomohou zacílit vždy na tu nejlepší kořist. Zvláště puškohledy Meopta Yukon, Kotěra vám mohou díky svým parametrům nabídnout tu nejlepší kvalitu. Mohou se pochlubit těmi nejlepšími optickými  vlastnostmi, čistotou obrazu i mimořádnou odolností vůči zpětnému nárazu a mechanickému poškození, a samozřejmě i vůči vodě. Vybírat můžete z puškohledů s variabilním zvětšením nebo praktickým světelným bodem záleží jen na vás a vašich preferencích.

 

Univerzální výbava pro každého milovníka přírody

Máte dojem, že vám ve vaší výbavě stále něco chybí, Známe odpověď! Jsou jí praktická svítidla značky Olight, jež díky inovativní světelné technologii přinášejí skutečně maximální světelný výkon, a to až do vzdálenosti několika stovek metrů! Budou se vám hodit na stopování zvěře i na bezpečné cestování po často neschůdných lesních cestách. Skutečně široký výběr je vám k dispozici na stránkách Podnalov.sk.