Chalupa Roubalka – čím vás překvapí tenhle benjamínek?

Vzpomínky a zážitky jsou naším nejcennějším majetkem. Radost z dobře prožité dovolené tak dalece předčí pohled na nový mobil nebo knihu, které čekaly pod vánočním stromečkem. Pro takové okamžiky je ale třeba jít tam, kde je všechno absolutně bez chybičky od krásy ubytovacích prostor až po nabízené služby.

Luxusní roubenky vybavené bazénem, vířivkou či saunou v obci Černý Důl vyhoví všem vašim představám a požadavkům. Jsou vybavené plně funkčními kachlovými kamny (často i se spaním za pecí) a obklopuje je nedotčená horská příroda. Jsou to čtyři sestry: Šípková, Ledárna, Brusírna a ta nejmladší Roubalka. A právě toho benjamínka vám chceme blíže představit.

 

Výhled do korun stromů jako u Krakonoše

Kdyby si dobrý duch postavil někde dům, byla by to jistě Chalupa Roubalka. Své hosty potěší krásou okolní přírody a svým jedinečným designem. Můžete tak nerušeně obdivovat autentické dřevěné trámy nesoucí střešní konstrukci nebo půvabnou strukturu kamene použitého na obložení mnoha částí chalupy.

A až vyjdete na zahradu. Umocní váš zážitek jen několik kroků vzdálený horský potok vesele šumící a bublající mezi kameny. Zabavte děti na dětském hřišti u chalupy a sami si vychutnejte ničím nenarušované chvíle pohodlí a klidu.

V létě využijete jedinečnou relaxaci ve venkovním bazénu, v zimě se můžete ohřát v útulné sauně nebo se zabavit pohledem do plápolajícího ohně v krbu. V každém ročním období pak oceníte lahodnou chuť piva natočeného z domácí pípy nebo možnost hry na skvěle vyladěné piano umístěné v lodžii nad roubením. Chalupa Roubalka vám zkrátka zpříjemní dovolenou přesně tak, jak budete chtít. Rezervujte si svůj apartmán ještě dnes, termíny se rychle plní.

Náš tip: oceňte půvaby i zbylých roubených chalup z dílny Martina Roubala. Kompletní nabídkou se můžete pokochat na www.chalupyroubal.cz a zrovna si zde také zarezervovat svůj příští po všech stránkách jedinečný pobyt v Krkonoších.