Chcete se „povozit“ stylově? Nebo Vám dělá vám problém stabilita při chůzi? V tom případě vsaďte na elektrotříkolky

Konkrétně taková elektrotříkolka de Luxe II, která je vybavena zpátečkou, má pohon přes diferenciál a dokáže na jedno nabití ujet až 80 km, pro vás bude jako dělaná. Stačí navštívit internetový obchod cbelektrokola.cz, kde na vás tato elektrotříkolka čeká. Jakmile si ji pořídíte, určitě si jí budete užívat plnými doušky. Můžete se projíždět rychlosti 9, 15 nebo dokonce 25 km/h! Skvělou zprávou je, že ke svým projížďkám, výletům a nákupům vůbec nebudete potřebovat řidičský průkaz. A jak se vám na této elektrotříkolce bude sedět? Určitě báječně, protože je vybavena polohovacím sedadlem. Pokud tedy máte potíže s chůzí, neváhejte, a když nic jiného, alespoň si tuto nádhernou elektrotříkolku prohlédněte. Ona vás nakonec dozajista zláká.

 

Cbelektrokola.cz – specialista na elektrokola

Jak ale vyplývá z názvu internetového obchodu, specialitou tohoto e-shopu nejsou jen elektrotříkolky, ale také elektrokola. Zavítat do tohoto e-shopu můžete pro elektroskútry, elektrické vozíky nebo elektrokoloběžky. Pojďme se teď podívat na zoubek elektrokolům. Třeba taková elektrokola Crussis. Jedním z nejlevnějších je elektrokolo pro ženy, přesněji elektrokolo Crussis e-Cross Lady 7.3. Jde o elektrokolo s dámským sníženým hliníkovým rámem. Pohon tohoto elektrokola je zajišťován elektromotorem Bafang Max drive. Elektromotor je umístěn ve středu kola, tedy v nejoptimálnějším místě pro vyvážení a jízdní vlastnosti. V nabídce najdete množství dalších elektrokol Cruises České Budějovice, stačí si jen vybrat. Prohlédněte si nabídku elektrokol pro muže a také nabídku dalších elektrokol pro ženy.

 

Elektrické vozíky

Pokud jde o elektroskútry České Budějovice, elektrokoloběžky České Budějovice a elektrické vozíky, pojďme se ještě na chvíli zastavit u posledně jmenovaných. Vybírat můžete mezi elektrickým vozíkem, invalidním elektro vozíkem, Magnusem bez střechy a Magnusem se střechou. Oba Magnusy mají v zadní části objemný zavazadlový box.