Chystáte se na hory a chybí vám finance?

Bez peněz, do hospody, ani na hory nelez! Zimní sezóna je na svém vrcholu a všichni milovníci lyžování míří na sjezdovky. Nic se nevyrovná pocitu, kdy člověk naskočí do lyží a sviští si to s větrem ve vlasech ostošest dolů. Euforie stíhá euforii, málokdo se spokojí s jednou jízdou, jednou hodinou nebo jedním dnem.

Abyste si na horách mohli v klidu užít minimálně jeden týden, budete muset najít ubytování, koupit skipas a nějak se stravovat. Na to vše jsou potřeba dostatečné zdroje, a to zejména finanční. Kde vzít, když máte zrovna po Vánocích do kapsy hluboko? Řešením je snadná půjčka. Můžete si zažádat o hotovost 10 až 150 tisíc se splatností 12 až 60 měsíců.

 

Lidová půjčka

Na peníze z úvěru dosáhne každý, kdo splňuje status zaměstnance, živnostníka nebo důchodce, který má minimální měsíční příjem 10 tisíc korun, vlastní bankovní účet, není v insolvenci, ani na něj není vyhlášena exekuce a nebydlí na Obecním, ani Městském úřadě. Půjčka od TOMMY STACHI má takzvaný lidový potenciál. Je bezúčelná, a proto nemusí žadatel uvádět důvod čerpání, na co peníze použije.

 

Peníze obratem

Půjčku je možné sjednat online způsobem. Peníze jsou odesílány na účet ihned po podpisu smlouvy, a to díky elektronickému podpisu, kdy smlouvu podepíšete prostřednictvím SMS kódu. Peníze pak máte na účtu doslova za pár desítek minut poté. Stačí se jen přihlásit do Klientského centra, doložit dva doklady totožnosti, výpisy z bankovních účtů za poslední tři měsíce a pak už jen čekat na Návrh Smlouvy.

 

Černé na bílém

Transparentnost půjčky je zaručena skrze on-line kalkulačku, která na webovém rozhraní dokáže simulovat výši půjčky, délku splácení, vypočítat měsíční částku k úhradě, úrok, RPSN i celkovou částku, kterou ve finále zaplatíte. Není to fajn? Máte vše černé na bílém a můžete s čistou hlavou a čistým štítem sjíždět kopce…třeba až do jara.