Čím vším zaujme nový kolimátor Holosun SCS pro Glocky

Letošní rok je v případě značky Holosun ve znamení zajímavých novinek. Jednou z nich je přitom i zbrusu nový kolimátor, který najde uplatnění u Glockarů. V čem všem vyniká a co je pro něj charakteristické?

 

Kolimátor bude odpovídat modelu zbraně

Častou otázkou uživatelů kolimátorů je, zda je tento kolimátor nutné instalovat na vyšší mířidla. Pravdou ale zůstává, že Holosun bude tyto kolimátory dodávat v několika verzích, vždy exkluzivně pro danou zbraň. Z toho vyplývá, že výška kopíruje závěr a mířidla jsou viditelná na 100 %.

 

Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Holosun SCS používá knoflíkovou nabíjecí baterii ML1220, kterou lze v případě potřeby jednoduše vyměnit. Navíc pracuje s novou technologií, díky které se právem řadí k nejvyspělejším kolimátorům na trhu.

Kolimátor je vybaven solárním panelem, který by měl při denním světlu při polojasné obloze bez problémů dodávat proud pro nabíjení kolimátoru.

 

Potěší kompaktními rozměry

Kolimátor je vyroben z vysoce odolného titanu. Jeho váha přitom dosahuje pouhých 39 gramů. Z hlediska konstrukce kolimátoru není prakticky co vytknout.

Předností je rovněž jednoduché a intuitivní ovládání, které zajišťuje jedno tlačítko umístěné v zadní části pod solárním panelem.

 

Velká obrazovka

Silnou stránkou kolimátoru je rovněž dostatečně velká obrazovka o rozměrech 1,95 × 1,47 cm. Pokud budete kolimátor ke střelbě používat úplně poprvé, pravděpodobně si na něj budete muset chvíli zvykat. Nicméně časem se do toho určitě dostanete a budete si sportovní střelbu užívat na maximum.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.