Click – vše stačí jen přilepit

Jsou chvíle, kdy vás okolností nutí, vrhnout se okamžitě na přidělávání dekorací a věcí, které jsou samozřejmě pro vaši domácnost nesmírně praktické, a tudíž je nemožné vyhnout se jejich montování. Vy však ale nemáte často čas a ani chuť. S novinkou od Pattexu, však tento problém vyřešíte snadno a rychle. Než se nadějete, vše je doma hotové a vy se můžete začít soustředit i na další své plány.

Chcete vědět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Známe to všichni. Naše drahá polovička se rozhodne, že chce přivrtat novou poličku a samozřejmě včera už bylo pozdě. Tudíž očekává, že vy se na to vrhnete okamžitě, zatímco ona vám mezitím vymyslí dalších 100 věcí, které je potřeba přidělat, přimontovat nebo předělat. Ona to přeci dělá proto, abyste měli krásný a milý domov. Bohužel jí samozřejmě nedochází, že vy máte také svůj život, a pravděpodobně už jste 10 minut měl být někde se svými přáteli. A že přivrtat takovou poličku, nebo nějaký další její výmysl, to není jen tak. Chce to přípravu, vrtačku a strategický plán, abyste se hned nestrefili do rozvodů. Ano, tohle jí opravdu nikdy nevysvětlíte. A pravděpodobně vás bude mučit, dokud to neuděláte. Takže co s tím? Můžete vyzkoušet například pomocníka, se kterým přiděláte, co potřebujete, snadno, rychle, a dokonce i bez nářadí.

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz