Rozšiřte si vaši sbírku nářadí

 Pokud jste od přírody kutilové a stále vás baví něco vyrábět nebo spravovat, pak určitě víte, že k tomu potřebujete speciální nářadí, přístroje a další aparatury. Jestliže se vaše vášeň stále rozrůstá, měla by se rozrůstat také vaše výbava. Jaké jsou možnosti a co vše by se vám mohlo hodit?

 

Ruční nářadí

Vrtáků, šroubováků ani klíčů není nikdy dost. Možná, že vám ve výbavě chybí ta správná velikost nebo kvalitní a odolné nářadí. Ruční nářadí je velmi dobrá investice, jelikož se hodí pro všechny opravy okolo domu i na zahradě a vydrží vám mnoho let. Díky němu bude práce snadná a rychlá. Vybrat si můžete i praktické sady nářadí, které obsahují mnoho nástavců a dílů. Hodit se vám bude například šroubovák na bity nebo sada ráčnových klíčů, které jsou základem každé dílny. Nezapomeňte ani na kvalitní měřidla, která jsou k nástrojům také potřeba. Pokud trávíte hodně času v kůlně, bude pro vás vhodný dílenský vozík. Skvělý je například pojízdný dílenský vozík s 6 zásuvkami, díky kterému můžete mít veškeré vaše nářadí vždy po ruce na každém pracovišti a při každé práci. Pokud máte svého nářadí dost, můžete si pořídit i praktický dílenský vozík bez výbavy, do kterého můžete nářadí uložit a skladovat.

 

Montážní sedátka a lehátka

Trávíte v dílně mnoho času a potřebovali byste si práci jakkoliv usnadnit? Pak se vám budou hodit dílenská montážní lehátka i sedátka, která vám zpříjemní pohyb po dílně či garáži. Vybrat si můžete i z více druhů: montážních, polohovacích, pojízdných, multifunkčních či skládacích. Jako doplněk k nim dobře poslouží podložky na sezení či klečení.

 

Zahradní technika

Baví vás práce na zahradě? S novými nástroji a nářadím vás bude bavit ještě více! Už dlouho pokukujete po nové řetězové pile, drtiči, plotostřihu, postřikovači, sekačce, vertikutátoru nebo vysokotlaké čističce? Všechny tyto pomocníky by váš zahradní domek nebo kůlna měla obsahovat, aby vám údržba zahrady šla rychle od ruky a výsledek vypadal přesně dle vašich představ.

Práce kolem domu je radost. Rozmazlete se a pořiďte si praktické pomocníky do dílny nebo zahrady, o kterých už dlouho sníte!