Darujte zasloužený luxus a komfort v jednom

Každá žena by chtěla, aby od svého muže dostala spodní prádlo. Často však tomuto přání předchází strach, aby muž vybral hezké a padnoucí spodní prádlo. Existují však tipy a rady, jak je možné vybrat spodní prádlo pro svůj protějšek tak, aby byly uspokojeny představy i těch nejnáročnějších.

 

Jak koupit pánské prádlo

Při výběru pánského spodního prádla mají ženy velkou výhodu. Tou výhodou je fakt, že většinou rozumí velikostem, nebojí se muže změřit a ve většině ví, jaké spodní prádlo jejich partner preferuje. A pokud neví, tak platí jednoduchá rada. Milovníci pohodlí ocení bavlněné trenýrky. Ti, kteří velmi dbají na módu, často nosí boxerky a pro konzervativní typy se hodí slipy. V každém případě bavlněnými trenýrkami neuděláte chybu téměř nikdy, protože muži je nosí třeba i na spaní. Toto spodní prádlo padne téměř každé postavě, díky vzdušnému střihu je pohodlné a má také příjemné účinky na zdraví.

 

Trenýrky jako dárek

Pánské bavlněné trenýrky jsou ideálním vánočním dárkem. Můžete vybrat z mnoha vzorů, barev a nemusíte se bát ani vtipných trenýrek s obrázky. Vždy vybírejte vhodnou velikost, protože trenýrky musí skvěle padnout. Neměly by nikde škrtit, tlačit ani táhnout. Zároveň by měly být z příjemného materiálu. Jistotou tedy je sáhnout po bavlněných trenýrkách.

 

Jak koupit dámské prádlo

Při výběru dámského spodního prádla se muži dostávají do častých problémů. Mnohdy totiž své partnerce koupí menší spodní prádlo, tudíž se žena urazí. Stejně tak tomu je, když muž koupí své partnerce větší spodní prádlo. Ideálním způsobem, jak koupit skvěle padnoucí podprsenku nebo dámské bavlněné kalhotky je návštěva ženského šatníku. Není nic jednoduššího než se podívat, jakou velikost žena nosí a jaké prádlo preferuje. Velikost kalhotek se bude pohybovat od velikosti 36 až po velikost 50. Stačí si tedy opsat etiketu, a poté vybrat vhodné dámské spodní prádlo.

 

Jaký zvolit styl a barvu

Pokud dámské spodní prádlo kupuje muž jako dárek, tak může vybrat barvu i styl spodního prádla dle sebe. Možná bude žena ráda, když uvidí, jaký vkus má její partner. Pokud má žena již své oblíbené kousky spodního prádla v šatníku, tak je vhodné volit prádlo podle nich. Velké množství žen preferuje pohodlí, a tak chybu muž neudělá koupí klasických bavlněných kalhotek. Co se týče barvy, zdobení a dalších detailů, tak rozhodně platí, že méně, je více. Ženy milují přirozenost a přezdobenost kalhotek není pohodlná. Každá žena volí kalhotky dle toho, aby je mohla nosit každodenně, stejně tak do práce, doma i na sport. Kalhotky, které můžete nosit k jakékoliv příležitosti, jsou ty nej.

Nezapomeňte spodní prádlo pod stromeček zabalit tak, abyste měli opravdu krásný a luxusní dárek. Kvalitním prádlem potěšíte své protějšky, ale také kamarádky, blízké nebo rodinu. Nebojte se vybrat spodní prádlo z pohodlí domova a zvolte nákup přes internet, který výběr spodního prádla ulehčí a také urychlí.