Sex, sex a zase sex – co se za tímto fenoménem skrývá?

Sex je zkrátka všude – je oblíbený, žádoucí ba dokonce nezbytný a už jen jeho představa nám plní kalhoty víc, než by nám bylo příjemné. A proč tomu tak je? Známe tři nejdůležitější důvody a ne, o rozmnožování se tentokrát opravdu bavit nebudeme!

 

Jsme po něm šťastní!

Určitě to taky znáte. Číslo skončí, všechno je zkrátka super a vy se ještě dvě hodiny potom usmíváte jako idiot. A kdyby jen dvě hodiny! Světlo světa před nedávnem spatřila jedna velmi zajímavá studie v čele s odbornicemi z oblasti psychologie Andreou Meltzerovou a Anastasiou Makhanovou, která dobu takového štěstí definovala dokonce jako 48 hodin! Ano, je to přesně tak, po kvalitním sexu budete ještě dva dny v pořádném emočním rauši.

 

Stále objevujeme něco nového

Ne, nemluvíme jen o nových a rafinovaných polohách, ani vědci nezůstávají v tomto ohledu pozadu. Věděli jste třeba, že i ženy a dívky mají předkožku? Bingo! Jde totiž o kapuci klitorisu – jen na vysvětlenou, tohle označení se nevztahuje na celý ten knoflíček, který tak s láskou osaháváte, ale patří jen k té kuličce, která občas nesměle vykoukne mezi záhyby kůže –a právě tato kapuce klitorisu alias ženská předkožka je velmi citlivá k nejrůznějším typům dráždění.

Vezměte si k ruce vláčný olejíček s obsahem vitamínu E a chvilku se věnujte klitorisu i jeho okolí. Cílem je opatrně vniknout právě pod jemný kožní záhyb a něžně ho odhrnout pryč.  Tu chvíli se před vámi ženský bod rozkoše zjeví ve své plné kráse. Teď už ho stačí jen párkrát polaskat prsty nebo jazykem a brána k ženské rozkoši se vám otevře dokořán. A nebuďte zklamaní, když se to napoprvé nepodaří. Tak partnerka vaši vynalézavost zaručeně ocení.

 

Seznámení je dnes mnohem jednodušší než dřív

Kde jsou ty časy, kdy jediným místem k vzájemnému setkávání byly vesnické tancovačky! Dneska už stačí jen kliknout a a vydat se do nejbližší ulice za báječným sexem. Nevěříte? Ale je to přesně tak! Vyzkoušet si to můžete třeba na portálu Bezpasaka.cz, který vám okamžitě nabídne vhodné dívky a společnice ve vašem okolí. Stačí si rozmyslet, co přesně byste chtěli dělat a pak už se jen těšit na pořádnou porci potěšení. A to samozřejmě docela diskrétně a bez rizika. Na všem se totiž domluvíte předem. Tak proč to nevyzkoušet?