Darujte ženě luxus – tipy, jak na to?

Valentýn, narozeniny nebo výročí vztahu je skvělá příležitost, kdy potěšit ženu. Většina žen miluje, když se může upravit, hezky obléct a luxusu žádná neřekne ne. Vyberte dárek, který oslní a ukáže, jak moc vám na ní záleží.

 

Oblečení

Téměř každou ženu potěší nové oblečení. Zaměřte se na styl oblékání dotyčné a kupte jí kousek, který v šatníku nemá. Vybrat můžete také doplňky, mezi které patří například kabelka a šátek. Při výběru oblečení dbejte hlavně na správnou velikost a oblíbenou barvu. Pokud neznáte styl oblékání ženy, které chcete koupit nějaký svršek, raději se poraďte, například s její kamarádkou, případně někým z rodiny.

 

Zážitek

Skvělým dárkem je také zážitek. Vybrat můžete výlet, romantickou dovolenou nebo třeba víkend ve vámi vybraném městě. Zajímavým dárkem je i kurz, který druhého obohatí, ať už o nové vědomosti, tak o nové prožitky. Vyzkoušejte kurz vaření, kurz cvičení, kurz masáží nebo třeba psychologický kurz, který zvýší i dosavadní vzdělání.

 

Luxusní šperk

Pokud hledáte opravdu luxusní dárek, ze kterého bude každá žena v sedmém nebi, tak vyberte šperk. Je na vás, zda dáte přednost náramku, řetízku s přívěskem nebo náušnicím. Krásný dárek je i luxusní prsten, který nemusí být rovnou zásnubní. Prsten se hodí například i k promocím nebo k získání nového zaměstnání.

Luxusním šperkem nic nezkazíte a potěšíte ženu v každém věku. Zaměřte se na oblíbený materiál šperků, oblíbenou barvu a také vzhled šperku tak, aby se hodil ke stylu oblékání. Krásným dárkem jsou i šperky s drahými kameny. Nezapomeňte tento dárek originálně zabalit, ať už do klasické krabičky nebo vtipnou formou, například do růže.

 

Něco osobního

Většina žen ocení také osobní dárek, který jí sami vytvoříte. Mezi takové dárky patří složení básně nebo písně, případně přednes. Pokud umíte kreslit, můžete ženě vytvořit obraz, vaši společnou karikaturu nebo doplnit kresleným přáním například darování luxusního šperku, případně jiného hodnotnějšího dárku.

 

Wellness

Pro ženy, ale i muže je příjemným dárkem i wellness pobyt. Každý si zaslouží rozmazlování, péči o své tělo i duši. Takový dárek nikdy nezklame a navíc na něj budete společně vzpomínat. Pokud nechcete jezdit na delší dobu a stačí vám například den ve wellness zóně, zajděte si alespoň do vířivky, do sauny nebo třeba do solné jeskyně.