Druhé auto ale jen jedna garáž u rodinného domu? Jak to vyřešit?

garazove-stani-6x7-sklad-4-1443799979Zjistili jste letos, že pro efektivní a pohodlné fungování vaší rodiny už jeden automobil nestačí a rozhodli jste se tedy pro pořízení druhého vozu? V drtivé většině případ se jedná o krok správným směrem, který pomáhá zefektivnit chod celé rodiny. Zejména pokud máte rodinný dům se zahradou, kde je možné automobil pohodlně zaparkovat, je to výhodné. Jenže co když máte v domě jen jednu garáž? Které auto necháte v zimě zamrznout a zapadat sněhem? I tato situace se dá jednoduše vyřešit!

Nenechte stát ani jedno!

Správným řešením rozhodně není tahání kratší sirky o to, kdo bude nechávat svůj automobil přes zimu venku. Správným řešením je vytvoření přístřešku pro druhý automobil, kde by byl ochráněn před sněhem, sluncem a deštěm. Nechat postavit druhou zděnou garáž je finančně, časově i stavebně náročným úkolem, který nestihnete do zimy realizovat. Existují však i řešení, která lze realizovat i nyní a ochránit se před ranním ometáním sněhu z kapoty i pro letošní zimu. Stačí i klasický přístřešek na auto.

garazove-stani-ke_zdi-550x800-2-1443691363

Správnou volbou je dřevěný přístřešek

Velmi efektivním řešením této situace je výstavba dřevěného přístřešku pro automobil na ploše zahrady. Garážové stání ze dřeva je možné postavit kdekoliv na ploše zahrady. Díky eleganci dřevěného materiálu nebude nikterak škodit designu zahrady. Přístřešek může být postaven i nyní a už letos se tak budete moci zbavit starostí s ometáním sněhu. Je ovšem velmi důležité, aby byl přístřešek postaven z kvalitní konstrukce za pomoci tradičních tesařských postupů.

Kde takové přístřešky najít?

Jestliže chcete najít kvalitní garážová stání, můžete se obrátit na společnost Delta Svratka s.r.o. ta je specializovaným výrobcem dřevěných zahradních staveb. V nabídce této společnosti můžete najít dřevěné pergoly, altány, zahradní domky, domky na nářadí, chatky, ale také domky na nářadí nebo prodejní stánky. Pochopitelně nechybí ani kategorie přístřešků na automobil, kde je možné vybírat z mnoha typů a variací provedení. Některé modely jsou již v základu vybaveny také dřevěným skladem, kde je možné skladovat sezónní pneumatiky, nářadí a další příslušenství k automobilům.

garazove-stani-sedlo-350x600-4-1443702439

Detailní informace a nabídku najdete na www.domky-delta.cz.