Erotická masáž – chtějte potěšení bez kompromisů

Odborníci tvrdí, že při zdravém sexuálním životě musíte nejenom brát, ale i dávat. Také znáte ty chvíle, kdy byste jednoduše potřebovali pouze vypnout a soustředit se sami na sebe? Autoerotika není v takové situaci úplně ideálním řešením, erotická masáž z rukou zkušené a krásné masérky uspokojí vaše nároky mnohem lépe.

 

 

 

Až se budete dívat po místě, kde byste si podobný zážitek mohli dopřát se vším všudy, vsaďte především na skutečně pečlivý výběr. Jděte tam, kde dokáží navodit tu správnou atmosféru za pomoci intimního prostředí, svíček a relaxační hudby. Lepší erotické salóny pak dokáží nabídnou i vířivku nebo třeba saunu pro skutečně osvěžující a uvolňující zážitek. Chybět by samozřejmě neměla koupelna se sprchou umístěná přímo v pokoji, kde se masáž odehrává. V tomto bodě rozhodně nepřistupujte na žádné kompromisy. Mezi zákazníky erotických masáží je velmi oblíbený například salón Luxury: http://masaze-luxury.cz/

 

Proč navštívit profesionální erotický salón

Tady si svých zákazníků zkrátka váží. Všechny masérky (i maséři) prošli důkladným mnohostranným školením. Sexuální energii tak dokáží nejenom vyvolat, ale rovněž vhodně nasměrovat. Nespoléhají se jen na obligátní tantrickou masáž tlakových bodů, ale kombinují nejrůznější techniky pro skutečně maximální sexuální zážitek.

Ovládají techniky, které si dokáží poradit i s předčasnou nebo naopak velmi pomaluj nastupující erekcí a ejakulací. Dbají na maximálně intimní prostředí i 100% diskrétnost. Jejich klienti se setkají pouze se svou vybranou masérkou (někdy také recepční erotického salónu), ale nikdy ne mezi sebou. Pokoje jsou odhlučněné, aby vás skutečně nic nerušilo.

Posledním bodem pro erotické masáže z rukou profesionálů je jejich široký výběr. O tantra masáži jste nejspíš už slyšeli, ale říká vám něco turecká mýdlová masáž nebo japonská nuru? Prozradíme vám, že jde o báječné chuťovky pro všechny, kteří chtějí zažít něco nového. A co teprve neuvěřitelná čtyřruční masáž nebo třeba erotická masáž se svůdným striptýzem jako předehrou? Menu je skutečně široké. Stačí si jen vybrat tu správnou specialitu přesně podle chuti.