Když „to“ přestává fungovat

Jsou věci, o kterých se nahlas moc nemluví a psát by se o nich mělo jen neviditelným písmem. Poruchy erekce jsou jednou z těch věcí. Ale to, že se o tom nemluví ještě neznamená, že to neexistuje. Navíc když existuje pomoc a „to“ může opět začít fungovat.

 

 

 

Vliv na sexuální život a samotnou erekci má mnoho faktorů. Psychická nepohoda spolu s nesprávnou životosprávou, nedostatkem spánku a stresem dokážou nadělat s naším plněním (nejen) manželských povinností své. K tomu přidejte pracovní vytížení, nedostatek času na relaxaci a odpočinek, málo pohybu a problém je na světe. Když pak dojde na lámání chleba a stane se to poprvé, ještě je na co se vymluvit partnerce i sám sobě. Pokud ale máte problémy s erekcí častěji, zůstane v mužích obava z dalšího selhání a pak už se problémy jen nabalují na sebe. Často tak pak spíše než „to“ selhává psychika. Nejdůležitější je si uvědomit, že se to občas stane každému. Vážně. S nějakou formou poruchy erekce se za svůj život setkalo 90% mužů mladších 40 let.

S podobnými myšlenkami, strachu ze selhání i stresu pomůžou tabletky na erekci. Účinné látky v okolí penisu uvolní hladké svaly, umožní tak krvi lepší průtok a zlepší erekci. Pro muže je to zároveň částečná berlička pro sebevědomí, protože si přeci vzali tabletku a tak to tentokrát musí jít bez problémů. Dojde tak ke zklidnění, zmenšení obav ze selhání i zbytečné nervozity a oba partneři si tak mohou společný čas užít.

Řešením nedostatečné erekce rozhodně není od tématu utíkat, tvářit se, že se nic neděje a preventivně chodit spát dřív než partnerka, aby náhodou nedošlo na rozhovor na ožehavé téma. Chlap se k problémům staví čelem, i když je to někdy nepříjemné, a stejné je to i v případě problémů s erekcí. Vyřeší to Cialis, který pomůže obnovit váš milostný život a vrátí radost ze sexu vám i vaší partnerce, zlepší erekci i zvýší chuť na sex. Jen připomínáme, že ke správnému působení je potřeba i sexuální stimulace a vjemy, ale s tím si již jistě poradíte sami.