Erotické masáže jako cesta k dokonalému uvolnění

V dnešní hektické době je stále méně času na to, aby se člověk věnoval sobě samému či svému tělu. Což je na škodu, protože každodenní stres, fyzicky náročné zaměstnání či únava z péče o rodinu a domácnost si mohou vybrat svoji daň. Masáže jsou tak oblíbenou aktivitou pro ty, kteří trpí bolestmi či jen potřebují vydatný relax a nabuzení. Ovšem pokud chcete nechat odpočinout nejenom tělo, ale také ducha, vyzkoušejte erotickou masáž.

 

Co se pod tímto pojmem skrývá?

Erotická masáž, jak už napovídá samotný název, se věnuje naprosto celému tělu, včetně intimních partií. Je několik druhů masáží, které si můžete naplno vychutnat. Klasická erotická masáž se věnuje masáži ztuhlých svalů a celkovému uvedení do klidu. Již po staletí jsou využívány k léčebným účelům – skvěle se uvolníte, pomůžete svalům a v pikantní atmosféře povzbudíte i své libido. Jako mávnutím proutku zmizí nahromaděný stres a napětí.

Klasická masáž však není to jediné, co si můžete v erotickém masážním salonu dopřát. Velmi oblíbené jsou také nuru masáže, kde se používá speciální japonský nuru gel. Ten je vyroben z řasy Nori, je velmi kluzký a kromě unikátního zážitku z masáže zanechá vaši pokožku sametově hladkou.

 

Odpočinek pro duši s tantrou

Velmi populární masáží je tantrická masáž. Tantra je starověké učení, které propojuje fyzično s duchovnem a je schopné poskytnout vám odbourání stresu, klid mysli a harmonii. Masérka se tak v průběhu masáže zaměřuje na odblokování nahromaděné negativní energie a nahradí ji tou pozitivní. Duchovní prvky vám umožní zažít zcela nový rozměr erotična.

Pokud žijete v páru, můžete vyzkoušet masáž pro páry. Masáž krásně oživí váš sexuální život a zároveň si odpočinete a naberete sílu do dalších dnů. Velkým pozitivem je také to, že se můžete nechat inspirovat a později si erotickou masáž udělat v soukromí u sebe doma.