FOXcam Wi-Fi: kvalitní fotopast se špičkovými záznamy

Fotopast FOXcam Wi-Fi je na trhu poměrně krátkou dobu. I přesto si ale již stihla vybudovat poměrně silnou fanouškovskou základnu. A není divu. Její výhody totiž oceňují jak amatérští, tak i profesionální uživatelé.

 

Zajistí bezdrátové přenosy

Jak ostatně napovídá samotný název, výkonná fotopast FOXcam Wi-Fi zajistí perfektní bezdrátové přenosy pomocí mobilního telefonu a aplikace, která je dostupná na operační systém Android i iOS. Na požadavek aplikace zařízení vytvoří přístupový bod, na nějž se následně připojíte pomocí Wi-Fi vašeho mobilního telefonu.

Pořízené záznamy si tedy můžete pohodlně prohlížet i na dálku, aniž byste prozradili pozici fotopasti nebo zapachovali vnadiště.

 

Kvalita záznamů je na špičkové úrovni

Fotopast se může pochlubit perfektními technickými parametry. Za zmínku stojí zejména extrémně dlouhá doba videa, která dosahuje až 3 minut. Zároveň toto zařízení dokáže pořídit rychlou sérii za sebou jdoucích až 10 snímků.

Stejně tak její výhody poznáte i při nočním focení. Nastavení vám usnadní dostatečně velká LCD obrazovka s úhlopříčkou 2,4”. Napájení je zajištěno prostřednictvím 8 AA baterií, díky kterým dokáže fotopast vydržet až 12 měsíců v režimu stand-by. Dosah fotopasti dle podmínek instalace činí 20 až 30 metrů.

 

Menu v češtině a slovenštině

V případě této fotopasti se nemusíte obávat případné jazykové bariéry. Menu je totiž dostupné v češtině i slovenštině. Kromě toho vás potěší i mobilní aplikace, která oba zmíněné jazyky rovněž podporuje.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.