Hudbu kdykoli? Pomůže vám přenosné rádio!

Každý z nás asi při práci miluje nějaké rozptýlení v podobě dobré a oblíbené hudby. Někdy však není možné ji poslouchat z důvodu nemožnosti jejího přehrání. A právě tento problém řeší nové moderní rádio, jež si můžete vzít prakticky kamkoliv.

 

O co jde?

Přenosné rádio RSU-04 B vám umožní poslech hudby například na zahrádce při práci, nebo na letním večírku někde u vody. Nemusíte se však bát, že sebou budete tahat nějakou těžkou cihlu. Celé zařízení váží pouhých 1.5 kilogramu, což opravdu není mnoho. Rozměry jsou na tento druh výrobku vcelku průměrné, jistě byste v tomto odvětví našli i menší produkty, avšak na druhé straně i o mnoho větší.

 

Něco málo o technických parametrech

Jak už bylo řečeno, toto rádio je přenosné, tudíž se napájí z vestavěných akumulátorů nebo baterií, je zde však také možnost napájet zařízení klasickým způsobem ze sítě. Hudební výkon skoro 5W sice není moc, ale můžeme říct, že na takové rádio je to docela slušné. Celý produkt také podporuje AM i FM frekvence s jejich digitálním zobrazením na displeji. Ten je samozřejmě velmi dobře čitelný a mimo jiné zobrazuje aktuální čas.

 

Jaké jsou výhody?

Výhodou tohoto výrobku je jistě jeho přenosnost, díky které si rádio budete moci vzít všude s sebou. Pokud k tomu přidáte možnost přehrávání z USB nebo SD karty, pak máte naprosto ideální příležitost, jak si užít oblíbenou hudbu při práci. Velmi neobvyklou vlastností je nahrávání na USB médium či SD kartu, což se u podobných zařízení často nevidí. Další devízou je i dálkové ovládání, pomocí kterého, můžete rádio ovládat pohodlně z dálky, aniž byste k němu museli přijít.

Jestliže sháníte přenosné rádio, pak je pro vás tento výrobek naprosto ideální. Za vložené peníze dostanete řadu příjemných funkcí, což by se dalo popsat výrokem za málo peněz hodně muziky. V tomto případě doslova.