I vy můžete volně létat

Chtěli byste vyzkoušet jaké to je, zažít volný pád, ale nemáte dostatek odvahy na seskok padákem? Pak je právě pro vás ideálním řešením moderní zařízení, které umí simulovat právě volný pád. Jedná se o větrný tunel, který se dosud nachází na jediném místě v České republice.

 

 

 

 

Proleťte se větrným tunelem

Indoor skydiving je v dnešní době velmi populární i když je pořád spíše novinkou. Oficiálně se řadí mezi sporty a dokonce se v něm pořádají i závody. Pro veřejnost se ovšem jedná především o oblíbenou adrenalinovou aktivitu. Základem jsou vertikální větrné tunely, které pohání vzduch vysokou rychlostí. Na rozdíl od seskoku padákem, tedy nemusíte skákat do prázdna, ale naopak, jen se necháte nadnášet silným proudem vzduchu. V zahraničí je tato aktivita populární již několik desítek let, do našich krajů se však dostala až teprve nedávno. První a dosud také jediná větrná aréna u nás byla otevřena v Praze v roce 2013. Ač byste to možná nečekali, tak indoor skydiving je vhodný pro každého, dokonce i pro děti od 5 let. Tradičně je ale velmi žádaný jako adrenalinový dárek pro muže i ženy. Pokud máte před sebou první let, pak nemusíte mít žádnou obavu. Před samotným letem vás čeká důkladné proškolení odborným instruktorem, samozřejmostí je také zapůjčení speciálního oděvu. Nezbytností je také ovládání lehké znakové komunikace mezi instruktorem a letcem, prostřednictvím které mezi sebou mohou a v některých případech i musí během letu komunikovat. Součástí je také rozbor letu s instruktorem na základě pořízeného video záznamu.

 

Kde hledat dárky pro muže?

Indoor skydiving, můžete objednat na stránkách společnosti Allegria-Firma na zážitky, která vám kromě něj může zprostředkovat také jiné zážitky, které můžete použít jako dárek pro muže v jakémkoliv věku a k jakékoliv příležitosti. Kompletní nabídku zážitků si můžete prohlédnout na jejich stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.