Jak rozdmýchat vášeň ve vztahu pomocí role play?

Pokles vášně je ve skutečnosti zcela běžným fenoménem. Šťastné konce existují v pohádkách. V realitě vášeň podléhá mnohým vlivům. Podle výzkumu z roku 2003 vášeň ze vztahu vyprchá přibližně po dvou letech. Z psychologického hlediska jde o zcela běžnou věc. První polibek je magický, druhý je příjemný a z třetího se stává rutina. Pokud se tedy v překladu něco opakuje, zvykneme si na to, a přestaneme o to jevit takový zájem jako v počátcích.

To, že věci nejsou jako na začátku ještě nemusí nic znamenat

Mnoho párů znovu objeví svou sexualitu poté, co děti vyletí z hnízda. Konečně mají po starostech s výchovou a čas věnovat se jeden druhému. Pokud je ale váš případ jiný, vůbec si nemusíte zoufat. Stačí trochu zapracovat na intimním životě. Jak?

Role play v běžném životě

Kdo řekl, že byste měli začít s hrou až v posteli? Zajímavou scénu můžete přenést i běžného života. Vymyslete si scénář, který vám vyhovuje. Pojmenujte svůj charakter, dejte mu minulost, profesi a problém. Skutečně si dejte záležet na každém detailu. O to větší to bude potom zábava. Najděte místo, kde se se svou drahou polovičkou potkáte. Možná to bude v restauraci na rande naslepo, možná na vás natrefí, jak osamělá sedíte u baru a popíjíte drink. Ať je jak chce, vžijte se do své role a začněte s předehrou.

Pokračujte i za zdmi domu

Hned, jak se dostanete domů nebo na hotel, v role play pokračujte. Osvěžte si zážitek i zajímavým erotickým kostýmem, který podtrhne vaši roli a dodá celé scéně na pikantnosti. Erotické kostýmy přicházejí v různých podobách, proto se nemusíte bát, že mezi nimi nenajdete takový, který padne k vaší postavě. Pokud nechcete nosit kostým, poohlédněte se po erotickém spodním prádle – soupravě, noční košilce nebo body, které si váš partner okamžitě zamiluje.

Nezapomínejte, že na vztahu je třeba neustále pracovat. Jak na jeho emoční stránce, tak na té intimní a sexuální. Proto raději zahoďte svou stydlivost a pamatujte, že každá snaha nakonec přinese výsledky.