Velká nabídka bezkontaktních automyček

Asi nikoho nepřekvapí, že právě automyčky začínají být čím dál tím oblíbenějším doplňkem služeb mnohých autoservisů. Možná je to dáno do jisté míry i pohodlností samotných klientů, kteří s obrovskou vděčností vyřídí mnohem raději vše na jednom místě, než aby museli již v tak napěchovaném časovém harmonogramu hledat ještě čas pro každou službu zvlášť.

Krok od úspěšného podnikání

Samoobslužné bezkontaktní automyčky sklízí obrovský úspěch nejen u klientů, ale také samotných majitelů. Tento typ automyček bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ totiž nevyžaduje stálou obsluhu zaměstnance autoservisu. Zatímco řidič zbavuje svůj motorový vůz nánosů prachu a špíny, může se majitel samoobslužné bezkontaktní automyčky dál věnovat rozvoji svého podnikání.  Samoobslužné bezkontaktní automyčky si neoblíbí pouze majitelé autoservisů, ale hodí se také jako doplňková služba do stanic technických služeb, čerpacích stanic či k venkovským a maloměstským prodejnám. Bezkontaktní automyčky nabízí základní i bonusové programy, které se postarají o skutečně důkladnou očistu motorových vozů. Klienti tak mohou přijet do automyček umýt, jak rodinný, tak firemní vůz. Samoobslužné bezkontaktní automyčky poskytují stoprocentní spolehlivost a více než vysoký komfort. Díky široké škále doplňků a nadstandardně vybavenou základní verzí dokáže vyhovět požadavkům i těm nejnáročnějším klientům.

Pro jakou automyčku se rozhodnout?

Obyčejně může u společnosti BKF CarWash vybírat ze dvou typů samoobslužných automyček. Do míst s vysokou a střední intenzitou provozu byly vyrobeny kontejnerové automyčky, které zvládnou obsloužit vyšší počet klientů bez větších potíží. Tyto automyčky se osvědčily při vyšším počtu mycích boxů. Oproti tomu stojí modulární myčky, které jsou kladně hodnoceny jako skvělá alternativa právě zmíněných kontejnerových automyček. U modulových automyček Vás potěší praktická ergonomie i elegantní vzhled. Kontejnerové automyčky jsou vysoce hodnoceny také pro její vyšší zabezpečení a prostor k uskladnění chemických prostředků.