Jak se pozná dobrý milenec?

O tom, že sex k životu patří, není třeba absolutně polemizovat. Mužská populace si bez něj neumí život představit a v žebříčku hodnot jej staví na přední místa. Po zdraví a penězích je sexuální vitalita třetím nejžádanějším aspektem, kterých si páni nejvíce cení.

Přestože kluci se sexuální aktivitou začínají o dva až tři roky později než dívky, brzy svou frekvencí  a potřebou fyzického sblížení poměr vyrovnávají. V mladším věku muži nabírají zkušenosti a k pohlavnímu životu si vybírají partnerky starší. Pro stabilní vztah a budoucí manželství si naopak vybírají ženy mladší a podvědomě i méně zkušené.

 

Nebojte se experimentovat

V praxi se chtějí blýsknout jako „velcí milovníci“, kteří intimnímu životu udají směr, pravidla a nebojí se přitom experimentovat.  Kromě běžných technik a forem milování jsou velmi oblíbené i erotické pomůcky pro muže , které mohou velmi příjemně zpestřit milenecký prožitek.

Mezi nejoblíbenější patří vagínu simulující masturbátory, vakuové pumpy nebo zařízení masírující prostatu. Část pánské populace nepohrdne i unisex pomůckami, jako jsou anální kolíky. Záleží jen na individuální touze a potřebě, nevyjímaje chuti zapojit partnerku.

Obecně jsou erotické pomůcky vnímány velmi pozitivně. Podnětně oživují plnohodnotný sexuální život, dávají styku „šťávu“ a jsou zárukou, že si pár jen tak nezevšední. Mít společná intimní tajemství totiž není vůbec k zahození. Velmi oblíbenou se stává značka Pretty Love, která je nejen cenově dostupná, ale navíc i velmi příjemná k osobnímu užití.

 

Intimní tajemství sbližuje

Veškeré pomůcky, které dokáží dostat váš sexuální život mimo stereotyp, lze diskrétně zakoupit v sexshopu nebo specializovaném e-shopu. Sexshop je dnes považován za běžný obchod s luxusním zbožím, který si zakládá na diskrétnosti, anonymitě a ochraně soukromí svých zákazníků.

Už víte, jak se pozná dobrý milenec? Není to borec s nabušenými svaly, ani frajer s výraznějším přirozením. Jde o nesobeckého muže, který se snaží být pozorný, inovativní, vynalézavý a nemá vágní předsudky.