Jak se seznámit online

Chtěli byste se seznámit po internetu a nevíte, jak na to? Zajímá vás, co ženy ocení a díky kterým přešlapům budete absolutně OUT a bez šance? Vyzpovídali jsme skutečné ženy a našli ty nejlepší tipy a triky. Chcete je znát?

 

„Nepůjdu s ním, když nevím, jaký je.“

Asi nejčastější poznámka na toto téma od našich kamarádek a kolegyň. Bolestně se dotýkala hned dvou důležitých částí seznamkového profilu.

Tou první je fotografie. Nikdo nemá rád nudné portréty. Zkuste se nechat vyfotit při něčem, co vás skutečně baví. Navíc tím dívce svého srdce už od začátku prozradíte, že jste vášnivý rybář, běžec nebo třeba majitel zánovního sporťáku. Naopak zapomeňte na fotky upravené v photoshopu (i když pár filtrů se snese). Manipulace s velikostí svalů nebo oblinami břicha nebývá tak jednoduchá, jak na první pohled vypadá. Fotografie, které byly takto pozměněny, to na sebe často prásknou v mnoha detailech. A žena, která se už jedno napálila, to pozná.

Zapomeňte na stručnost. Ano, ten správný seznamkový profil by měl obsahovat alespoň 10 vět, které řeknou něco o vás. V žádném případě nezmiňujte své bývalé partnerky, zklamání životem a podobná klišé. Budete vypadat jako zoufalec.

 

„Když odpoví rychle, vynechám ho.“

Ano, já vím, že se celí třesete, až odpovíte té super kočce, co vás právě oslovila. Ale radíme vám dobře – počkejte si. Jinak to pro vás nevyzní příliš lichotivě. Jak označit někoho, kdo většinou odpovídá do minuty? Břídil chytající se každého stébla? Závislák na sexu? Nymfoman? To asi nechcete. Rozumný odstup při odpovědi přes zprávy je asi jedna hodina, chat je samozřejmě o něčem jiném.

 

„Stejně jsou tam jen chlapi, co chtějí hlavně šukat!“

Nikdy, ale opravdu nikdy nepište, že vám jde jen o sex. Anebo to naopak napište, ale na seznamkách, které jsou k tomu určené. Anebo ještě lépe, jděte tam, kde nemusíte nic zdlouhavě domlouvat a čekat. Portál Bezpasaka.cz vám nabídne ty nejlepší holky na sex přímo ve vašem okolí díky vychytané GPS lokalizaci. Stačí si vybrat vhodnou kategorii, která splní vaše kritéria a začít si vybírat. Reálně fotografie vás ušetří nepříjemných překvapení a domluva předem zase před velkým průvanem v peněžence. A to se vám rozhodně bude líbit.