Jak si užít romanticky večer s nádechem erotiky

Překvapte svůj protějšek a připravte mu i v pohodlí domova romantický večer. Poradíme vám, co vše připravit a jak vnést do romantické atmosféry nádech erotiky. Pracujte na svém partnerském i milostném vztahu a odměnou vám bude spokojený protějšek.

 

Překvapte

Překvapte svého partnera, když to opravdu nebude čekat. Mezi zajímavé erotické předehry patří například předzvěst milostných hrátek a jejich plánování. Budete překvapeni, ale když svému protějšku například vložíte do kapsy u saka nebo kalhot vzkaz o nadcházejícím večeru, a co se bude dít, až se vrátí z práce, věřte, že vzbudíte zájem.

Váš partner tak bude celý den přemýšlet nad tím, co jej čeká večer a bude se těšit na milostné hrátky. Stejně tak mu můžete poslat erotickou textovku nebo třeba mail. V některých věcech buďte konkrétní, jiné si nechte opravdu jako večerní překvapení.

 

Připravte se

Důležitým krokem je příprava. Hygiena a čistota jsou samozřejmostí. Nevynechávejte ani dráždění pomocí erotického spodního prádla. Přichystejte si také oblíbené jídlo, oblíbené pití a příjemný hudební podkres. Skvělým způsobem, jak navodit romantickou atmosféru jsou svíčky, ve kterých bude vaše postava v sexy prádle vypadat opravdu přitažlivě. Pokud chcete navodit ještě vášnivější atmosféru, vyzkoušejte afrodiziaka.

 

Zkuste něco nového

Nebojte se ani nových zážitků, například s chytrými erotickými pomůckami. Zapojte do milostných hrátek pomůcky, které jsou ovládané mobilním telefonem nebo dálkovým ovládačem. Pro někoho mohou být novým zážitkem anální pomůcky. Myslete vždy na to, co se vám a vašemu protějšku líbí a u čeho s jistotou víte, že je potěšíte.

 

Romantika s nádechem erotiky

K romantické atmosféře přidejte nádech erotiky například pomocí vzrušující a smyslné masáže. Vyzkoušet tak můžete například tantru a velmi pomalé svádění. K masáži použijte masážní olej nebo oblíbené masážní svíčky. Nechte okouzlit veškeré své smysly a naplánujte si podobný večer, jak nejčastěji to jde.