Jak vybrat luxusní šperk podle horoskopu

Přemýšlíte, jak vybrat šperk pro sebe nebo své milé a nevíte si rady? Inspirujte se horoskopem, který vám řekne, co přesně dané znamení potřebuje. Vyberte luxusní šperk tak, aby se pro obdarovaného hodil a překvapil i potěšil.

 

Beran

Pro odvážné Berany se hodí šperky, které jsou výrazné. Nemusíte se bát barev, ukažte, že máte vlastní styl a vyberte si například šperky s drahými kameny. Pro Berany se nejvíc hodí rubín, které je zároveň kamenem pro podporu lásky, mezilidských vztahů a také pozitivního přístupu k životu.

 

Býk

Znamení Býka má nejraději konzervativnost, upravenost a klasiku. A to platí nejen při výběru šperků, ale také v oblékání. Vždy si raději vyberou menší šperky, které podtrhnout jejich přirozenou něžnost a jemné linie. Kromě luxusních šperků se safírem se hodí i elegantní bílé zlato nebo platina.

Blíženci

I když je znamení Blíženců kreativní a občas i divoké, nepotrpí si na velké a okázalé šperky. Vždy si raději vyberou něco klasického nebo dobře kombinovatelného. Šperky je nesmí omezovat v pohybu a musí se stát jejich součástí tak jako všechny věci, kterými se obklopují. Skvěle se hodí luxusní šperky z bílého zlata.

 

Rak

Citliví Raci mají rádi barvy, romantické i rustikální šperky. Nebojí se ani vybočovat z řady a jejich šperky jim často lidé chválí. Hodí se pro ně například šperky s perlami, které vnáší klid do duše, protože Rakům často chybí.

 

Lev

Lvi nemají problém s extravagancí a potěší je výrazné šperky. Dávají přednost barevnosti a ideální pro ně jsou tak luxusní šperky s drahými kameny. Toto znamení si potrpí také na luxus a často si vybírají šperky s diamantem.

 

Panna

Konzervativní znamení Panny si potrpí na sladěnost, eleganci a praktičnost. Tyto vlastnosti musí splňovat i šperk. Při výběru sáhnou nejčastěji po jistotě, kam patří šperky z bílého zlata. Oblíbeným kamenem je pak zelený smaragd. Luxusní šperky se smaragdem podtrhnou perfekcionismus, který je Pannám vlastní.

 

Váhy

I když se to zprvu nezdá, tak Váhy mají opravdu skvělý vkus a potrpí si na vzhled. Ideálním šperkem je pro ně náhrdelník, náramek nebo prsten s drahými kameny. Nevadí jim, když je šperk okázalý a rádi ukazují, že si mohou dovolit luxus. Oblíbený kámen je růženín, který je ochraňuje a podporuje psychické i fyzické zdraví.

 

Štír

Ke znamení Štíra patří vášeň stejně jako mystické šperky. Vybrat si můžete z luxusních šperků s drahými kameny, které ukrývají právě to tajemno a mystiku, po jakém toužíte. Většina Štírů sahá po tmavých odstínech drahých kamenů a magicky působících šperků.

 

Střelec

U Střelce je výběr šperku docela jednoduchý. Většinou si oblíbí jeden šperk a ten nosí dlouhou dobu. Mohou to být náušnice nebo prsten z bílého zlata. Střelci málokdy nosí náramky nebo náhrdelníky. Oblíbeným kamenem je český granát.

 

Kozoroh

Chladné znamení Kozoroha můžete často vidět bez jakéhokoliv šperku a ozdoby. Málokterý Kozoroh totiž vpouští do své komfortní zóny něco, co nezná. Hodí se pro ně tedy jednoduché, klasické šperky. Například praktické hodiny, elegantní prsten nebo jednoduchý náramek nebo náhrdelník.

 

Vodnář

U Vodnářů je výběr šperků složitější, protože mají rádi velké množství stylů i drahých kamenů. Vodnáře zajímá duchovní život a podle toho hledají i šperk. Musí vystihovat jejich povahu, styl oblékání a také osobní názory. Hodí se například fialový kámen ametyst.

 

Ryby

Ryby patří mezi citlivé znamení, které chce mít dobré vztahy se svou rodinou. Hodí se pro ně například luxusní šperky se safírem. Modrá barva safíru připomíná barvu oceánu i moře, takže podporuje přesně to, co ryby tak milují a co je symbolizuje.