Jak získat obchodní kontakty

Síla obchodního brandingu se skrývá především v marketingové činnosti. Prodávat ty nejlepší výrobky nebo poskytovat nejefektivnější služby prostě nestačí. Hlavní zdroj příjmů přichází, až se vám podaří vytvořit obchodní kontakty s potenciálem v dostatečné velikosti.

Velikost ovšem není hraničním bodem ani cílovou páskou. Na tvorbě tohoto seznamu je třeba neustále pracovat a rozšiřovat jej. V závislosti na toku času se určitá část kontaktu vytratí a některé s vámi přestanou udržovat partnerský vztah. Jak tedy získat nové obchodní kontakty?

 

Začněte u sebe

Není třeba hledat vždy jen nové kontakty. Vzpomeňte si na svou vybudovanou síť a oprašte jí. Určitě se vám podaří rozhýbat ty správné struktury a tímto připomenutím se opětovně navýšit příjem peněz.

 

Nechtějte jen kontakty, chtějte lepší vztah

Vyhledávejte obchodní kontakty, ale nezůstaňte jen u toho, že kontaktem zůstane. Pokuste se s těmi nejlepšími navazovat přátelštější vztah. Na českém trhu se dost často setkáváme s tím, že je až příliš zjevné, když se na vás firemní zástupci usmívají jen z toho důvodu, že jste pro ně jakýmkoliv způsobem užiteční.

 

Otevřený networking

Naučte se správnému vystupování a za všech okolností se k lidem chovejte slušně. Nelze si pěstovat dobrou vizitku jen u těch, co vás skutečně zajímají. S lidmi, co se nechcete bavit, to dejte najevo šetrným způsobem. Díky tomu zůstanou vrátka otevřená a obchodní kontakt se může v budoucnu vrátit a nakoupí.

 

Využijte programu HNI

Program Hand Net Inform je zcela zdarma a preferuje se na obchodní kontakty Praha. Napomáhá v hledání nových informací. Výběrový projekt informačního marketingu spojuje s těmi nejlepšími obchodními kontakty a agenturami. Obchodní kontakty znamenají zisk a ten se pak odráží na úspěšnosti vašeho podnikání. Využijte i vy tohoto informačního programu a získejte další informace přímo od poskytovatele.