Kde najít virtuální kancelář?

Lepší vrabec v hrsti, než-li holub na střeše. Virtuální kanceláře rostou jako houby po dešti a mají k tomu důvod. Podnikatele už nebaví přeplácet za byznys prostory nekřesťanské peníze, a tak využívají moderního způsobu, jak dostát zákonu a přitom nevyhazovat peníze z okna.

Provozovat vlastní kamennou kancelář se totiž přestává vyplácet stále většímu potu firem. Zejména v době, kdy se hraje na home office a nebo je podnikatelský subjekt specializován na řemeslo, není žádný pádný důvod nevyužít virtuální kancelář. Ta dá domovskou adresu všem, kteří o to stojí a jsou schopni fungovat na bázi sdílené recepce.

 

Kancelář, co se vyplatí

Není totiž žádným tajemstvím, že právě jedna recepce bude společná pro více firem, čímž se ale efektivně rozloží náklady na její provoz a finální cena za službu je pak doslova lidová. Mít sídlo firmy na takové adrese se jednoznačně vyplatí. Šikovný personál, který zaštiťuje a vykonává telefonní a korespondenční agendu je maximálně optimalizován, a tak mohou být finální ceny účtovány už v řádu set korun za měsíc.

 

Central Office

Vybrat správnou adresu pro sídlo společnosti není nikterak složité. Central Office nabízí pouze osvědčené lukrativní byznys domy, který budí důvěryhodnost, prestižnost a jsou skvělou alternativou pro zvyšování obchodní image. Určitě nám dáte zapravdu, že jinou pověst bude mít firma z bezejmenné „Horní Dolní“ a jinou z lokalit Praha 1, 2, 3, 4, 5, 8 a 10.

 

Adresář zde:

Virtuální sídlo firmy v Praze lze pořídit v samotném srdci matičky stověžaté v Truhlářské ulici v basic care už od neuvěřitelných 750 korun/měsíc a stejně tak v absolutně moderních officech na Praze 3 a Praze 5. Seznam všech dostupných adres, včetně cen, je možné zhlédnout na webových stránkách Central Office.