Které módní doplňky vedou u mužů a žen?

V dnešní době existuje nepřeberné množství módních doplňků, které již dávno nejsou pouze doménou žen, ale také většiny mužů. Jelikož představují významnou příležitost, jak doladit svůj outfit k samé dokonalosti. Hledáte-li nápad na vhodný dárek, pak módní doplňky budou správnou volbou. A které z nich nacházejí největší oblibu?

 

Ženy milují kožešiny

U žen jednoznačně dominují kožešiny. Především kožešinový límec, který nachází významné uplatnění jako dokonalý módní doplněk k plesovým šatům či kabátu. Dále kožešinový lem na kapuci, který udělá z téměř jakékoli bundy luxusní kousek. Dalšími oblíbenými módními doplňky jsou dámské kožené peněženky a kabelky, které si získaly především oblibu díky svému nadčasovému designu a vysoké odolnosti.

 

U mužů vedou peněženky

Není žádným tajemstvím, že ke každému muži patří jednoznačně peněženka. Na jejím výběru si dá záležet každý muž. První místo zaujímá určitě pánská kožená peněženka z pravé kůže. Kožené peněženky jsou totiž typické svoji nezničitelností a je známo, že každý muž dbá především na kvalitu výrobků. V poslední době si u mužů také získávají oblibu také pánské kožené tašky přes rameno, a to z důvodu jejich praktičnosti a elegantnosti.

 

Kožené a kožešinové doplňky za výhodné ceny

Oblíbené dámské i pánské doplňky naleznete na e-shopu rodinné firmy Špongr, která se zabývá prodejem kožené konfekce, koženého zboží a kožešinových doplňků. Navštívit je můžete také v kamenných prodejnách v Přešticích a Plzni. Tato firma spolupracuje výhradně s českými výrobci a dodavateli, díky čemuž je zaručena nejvyšší kvalita všech prodávaných výrobků. Navíc prodávané zboží nabízí za výhodné ceny s ohledem na jejich kvalitu, a kdykoliv vám rádi ochotně poradí.