Mezi rotačními vibrátory si vyberou i ty nejnáročnější ženy

Hledáte ideální pomůcku, s níž byste svou partnerku jednoduše ohromili? Zapomeňte na všechny moderní vychytávky a vraťte se ke staré známé klasice – rotačním vibrátorům. Tentokrát se však při výběru ozbrojte našimi tipy. S nimi totiž nemůžete nikdy sáhnout vedle!

Rotační vibrátory patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější erotické pomůcky vůbec. Dají se totiž využít k podráždění doslova každého citlivého místečka, a to hned několika způsoby. Zatímco přiložení vibrující špičky k erotogenní zóně poslouží jako vítaná součást předehry, plnohodnotné zasunutí může potěšit oba partnery najednou, dáte-li alespoň malou šanci análním hrátkám. Ale přestaňme se zabývat teorií a přeskočme in medias resi k samotnému výběru.

 

Výběr rotačního vibrátoru v několika snadných bodech

Především se zaměřte na sex shop s opravdu širokou nabídkou vibrátorů. Nebudete tak muset přistupovat ke kompromisům nebo z donucení kupovat dražší modely, než jste měli původně v plánu.

 

Když rotace, tak s perličkami – pro maximální požitek se zaměřte na vibrátory perličkové. Právě perličky ve střední části totiž dokáží vyrovnat často příliš silné vibrace žaludu a poskytnout tak každé části ženské pochvy přesně tu správnou sílu potěšení.

 

Hledejte voděodolné kousky – rotační vibrátory vyhovující normě1907/2006/ES EU lze bez obtíží použít pod sprchou nebo tekoucí vodou. To vám dává při vašich sexuálních hrátkách nové možnosti, a zároveň silně usnadňuje čištění.

 

Vsaďte na lékařský silikon – i když jsou tyto vibrátory trochu dražší, jde o investici, která se vám vyplatí. Na jejich hladkém povrchu se totiž žádné bakterie neuchytí, snadno se čistí a i na omak jsou velmi příjemné.

 

Když anál, tak pořádný – kupujete-li rotační vibrátory s análním dráždidlem, dbejte na jeho dostatečnou délku. Alespoň 10 centimetrů je minimum, které udrží vibrátor bezpečně na místě, a zároveň poskytne dostatečně hlubokou rozkoš. Nástavec na klitoris by měl být naopak kratší – jeho ideální délka se pohybuje okolo 5 cm.

A to je k tématice výběru toho správného rotačního vibrátoru vše. Nyní už stačí nají ten, který bude vám ( i vaší partnerce) po praktické i estetické stránce vyhovovat nejvíce. Tak hodně štěstí při výběru!